Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti megsértődnétek...

Anyukák ti megsértődnétek ezen a kijelentésen?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam szülés óta, járok edzeni is. Minap összefutottam egy régi ismerősömmel aki 7 hónapos terhes, méregetett majd megjegyezte nagyon össze vagyok esve. Ez nem sértene titeket? Inkább idős meggyötört beteges emberre használnám ezt a szót.
2016. dec. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi! Nem éri meg megsértődni, mert csak irigy, hogy szülés után fogysz és hogy veszed rá a fáradtságot, hogy össze szedd magad. Majd őt nézd meg szülés után.
2016. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Sértésnek nem veszem, DE nagyon rosszul esnek az ilyen megjegyzések. Szintén sokat fogytam és nem érzem jól magam a bőrömben.
2016. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem egy "zsíros" (elnézést a kifejezésért, rá tényleg ez az egyetlen találó szó) ismerősöm szokott sopánkodni, hogy hogy lefogytam, ez szörnyű. Én ezt az ő nyomora kivetülésének tartom, így nem izgat.


Hozzáteszem, elgondolkodtató, h ha az ember fogy, akkor nyugodtan jönnek hozzá, h úristen, hogy nézel ki, egyél már valamit, stb, de ha én mennék oda egy mixerkocsi méretű emberhez, h úristen, hogy nézel ki, hát ne zabáljál már, akkor én lennék a szemét g*ci. Namindegy, ez van.

2016. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, azért mert ő ki van telve, most még mindenkit összeesettnek lát, hagyd rá...
2016. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
En egyszerre szultem a faluban egy tolem egy èvvel idősebbel.. es meseltem h elszakadt a kabatom. Erre o , biztos mert " kicombosodtal" kozben teljesen ugy nezek ki, mint azelott. Talan vekonyabb vagyok ( ami nem teljesen tetszik) es o meg nem adta le mèg a felesleget. Ami nekem mindegy. De En 42kilo vagyok. Ő 89. Es hasonlo a magassàgunk. Èletkorunk, a helyeben nem beszelnek hulyesegeket. Eddig nagyon kedves volt de mostanaban hàzsártos bunko... kb fel orat mergelodtem :)
2016. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet nem így akarta megfogalmazni csak így sikerült.

Én nem akadnék fenn ezen.

2016. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem rosszul esne.

Én is eléggé vékony vagyok - alkatilag. Mindig is sok beszólást kaptam, hogy jajjj de vékony vagyok stb stb.

Rosszul esett nagyon.

Azt nem értem, ha valaki 120 kg-sra hízik pl terehesség vagy bármi más miatt, akko óvni kell a kis lelkét, nehogy megsértsük...De egy vékonynak meg simán be lehet szólogatni?!

2016. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem sértődnék meg, mert nem vagyok olyan, de ha dicsérni akart volna, akkor másképp fogalmaz. Mondjuk azt mondja, "húú, de gyorsan lefogytál, jól nézel ki."


Az "össze vagy esve" nem pozitív, szóval bántani akart.

2016. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Énrám is mondják, de le is fogytam...utoljára talán középiskolában voltam ilyen vékony...hát igen. 9 hónapos, és még szopik. Meg is látszik rajtam. Nekem sem esik jól, de igazuk van sajnos.
2016. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Mi az a dagadtak ide járnak kezeket nyomkodni???

Tényleg csak az ő "kis lelkükre" kell vigyázni!!! Azt h mi is rosszul érezhetjük magunkat, csak 3pp az ellenkezője miatt nem számít!!!

Remélem a sok elhízott hájas jön aztán jól lepontoz majd engem is 😂

2016. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!