Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elköttette...

Van itt olyan aki elköttette magát? Magánklinikán megcsinálnák 25 évesen is?

Figyelt kérdés
Jelenleg tablettával és gumival védekezem, a gumi a betegségek miatt van. Abba akarom hagyni a tablettát, mert elég régóta szedem. Volt akinek már volt műtéte? Európán belül magánklinikán megcsinálnák? Nem hiszem hogy sehogy sem lehet elintézni.
2016. dec. 9. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

25 évesen? Sztem tuti nem.. Van már gyereked? Mert ha nincs még egy érv a nem mellet.. De csak szerintem.

Ja és az elköttetés sem 100% :) a minap a rendelőben volt egy csaj a 2 hónapos lányával és elköttetés után fogant.

Elötte a lánya 2 és fél éve :)

De 25 évesen miért akarod?

Annyi minden történhet az életedbe...

2016. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy annak ellenére, hogy nem iszom alkoholt a májfunkció értékem magasabb volt a kelleténél kicsivel (a tabletta miatt). Most Silegont szedek, gyömbért, avokádót, kurkumát eszem. Két hét múlva újra vizsgálat.


25 évesen, de megcsináltattam volna 18 évesen is. Óvszerrel is védekezek mellette, van aki csak gumival és nem lesz terhes. Ha elkötés + gumi mellett csúszna be akkor kibírnám valahogy azt a 6 hetet.

2016. dec. 9. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Azt a 6 hetet? Komolyan azért nem akarsz gyereket,mert mániákus szexelő vagy? Azért ez nem normális. Ha meg nem lehet gyereked mikor szeretnél akkor az lesz a baj. Bár neked ezt olvasva nem is való,ha csak azon jár az eszed. De a legtöbb férfinél is eljön az az idő,hogy családot akar és akkor majd mindenki ott fog hagyni mert te nem akarsz gyereket.
2016. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok.. :) Tényleg a szex miatt :) ? :D

Miért terhesen nem lehet? :0 Vagy az a 6 hét? Hehe....

Valamilyen szinten a pasik álma is vagy és ha ezt bárkinek is elmondod akkor a rémálma is..... ;)

2016. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Abortuszra gondoltam, de ahhoz már tényleg nagyon szerencsétlen kell lennie valakinek ha gumi + elköttetés mellett becsúszik.
2016. dec. 9. 14:33
 6/15 anonim ***** válasza:
2016. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Remélem elkötnek! Ne szaporodj! :D Ezzel a saját ostobaságodat is megvillantottad!
2016. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Rossz helyen tetted fel a kérdést. Itt mindenki épp a babavárás és az anyaság csodáit éli át vagy álmodozik róla.

Úgyhogy az itt lévők nem tudják a választ a kérdésedre, de még azért haszontalan és bunkó beszólásokkal beléd rúgnak, ezzel is bizonyítva milyen példamutató szülők lesznek... ;)

2016. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor hova kellett volna? Nők egészsége? Plasztikai műtétekhez csak nem tehetem, más műtét-es topik nincs. Akkor jelentsd hátha átrakják jobb helyre.


Nem hiszem, hogy ostoba lennék, tudom hogy a törvény szerint 40 év felett vagy 3 gyerek után lehetséges, más megoldást vártam.

2016. dec. 9. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 25 vagy?.. Hátha idővel megváltozik a véleményed a dolgokról:) Én is azt mondogattam tiniként, hogy én nem szeretnék babát. Valószínűleg azért, mert még nem voltam rá felkészülve. Mondjuk van olyan ismerősöm, aki 33 éves és nem szeretne gyereket, de nem köttette el magát.

23/N, 38 hkm

2016. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!