Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés a Maternity...

Császármetszés a Maternity Magánklinikán?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények érdekelnének!
2016. nov. 14. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak.

Programozott császárom volt, simán, gyorsan ment minden. Az apuka is bent lehetett.

Amint áttoltak a műtőből a megfigyelőbe, azonnal hozták a picit is, és el is tudtam kezdeni szoptatni.

Az 5 órás megfigyelés alatt velem lehetett a pici és az apuka is. Ezután kötelezően fel kellett állnom, és sétálnom egy kicsit, majd segítettek lefürdeni is.

Az éjszaka teljesen nyugodtan telt.

Másnap reggel ellenőrizték a sebemet, majd jött egy gyógytornász, aki megtornáztatott kicsit az ágyban, utána sétáltunk a folyósón is.

Volt fogadott orvosom, de ha nem lett volna sem lett volna gond.

Az ápolókkal, csecsemősökkel is maximálisan megvoltam elégedve.

Mi 3 napot voltunk, amire már külön rá kellett fizetni, de megérte, mert így többet tanulhattunk a babaápolásról, és felkészültebben mentünk haza.

Egy hét múlva mentem varratszedésre, ami kb 2 perc volt. Egyébként bikini vonal alatt ejtettek egy 15 cm-es kis vágást.

Itt nekem tényleg egy élmény volt a szülés.

Ha jön majd a második baba is biztosan őket fogom választani. 😏

2016. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első az első felállás az úgy zajlott mint az államiban, hogy kelj fel és járj, ahogy akarsz, vagy már akkor segített gyógytornász? Vagy úgy keltél fel, ahogy tudtál?
2017. ápr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!