Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már úgy valaki, hogy a...

Járt már úgy valaki, hogy a pelenka miatt volt kiütéses a babája popsija?

Figyelt kérdés
És ha igen, az milyen márka volt?
2016. dec. 9. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen,mi.

A lányunknál elég sok féle pelust kipróbáltunk és csak egytől lett csupa piros (alig fél órát volt rajta). Aldis volt. Viszont az unokatesó bírta, így ő elhasználta.

2016. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia nekünk a papers prémium care pelenkától lett csúnyány kiütéses
2016. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lányomnak a sima Pamperstől.
2016. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Zöld Pampers. Meg amint lekerült róla a pelenka vakarta is a fenekét, volt pöttyös is, először a pelenkát cseréltem le el is múlt.
2016. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szintén Pampers Premium Care.
2016. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero-tól.
2016. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Haj, haj. Reméltem, hogy nem lesznek válaszok, mert a pelenkára gyanakszom, hogy attól kiütéses. Csak nem tudom melyiktől, mert együtt használtam a Pampers prémiumát és a Liberot. Milyen popsi krém segített? Mert nálunk a sudocrem semmit sem használ, a bepanten pedig nem engedi tovább fertőzni.

Vajon melyik márkát érdemes venni?

2016. dec. 9. 21:42
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a sudo vált be,de a neogranormom is jó volt.Meg azt hallottam,hogy van valami gyógyszertári sárga kenőcs,ami jó.
2016. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És pelenkából akkor milyet vegyek? Azt hittem a menő márkás a jó, de ezek után mit higgyek?
2016. dec. 9. 22:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell tapasztalni.Azt javaslom egyszerre csak egy félét használj.Ha elhasználtál egy csomagot és nincs gond,akkor használhatod azt tovább.Nekünk a Pampers,a Toujours,a Babydream,a Dada,a Pomette és a Pretty Baby volt jó.
2016. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!