Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelképes ajándék 12 éves...

Jelképes ajándék 12 éves fiúnak, semmi támpontom nincs, mit vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, hogy ennyi meg annyi idős gyereknek mit lehet venni, de most tényleg tanácstalan vagyok. Rokon rokonának a gyereke, utókarácsonyi ebédre megyünk, nem szoktunk nagy dolgokat venni ilyenkor, évente egyszer találkozunk egymással, nincs nagy kapcsolat, úgyhogy fogalmam sincs, hogy minek örülne.

Max. 1000 forint összegben tudnánk venni valami apróságot neki. Annyit tudok, hogy olvasni szeret, de egyrészt nem tudom, milyen könyvei vannak, másrészt egy regény 2-3 ezer forintról indul általában. De azért nem olyasmit szeretnék, hogy bögre vagy notesz. Tudom, hogy ez így elég nehéz kérdés, de az én gyerekeim még nem ekkorák, úgyhogy semmi tapasztalatom, hogy mit szeretnek az ekkora fiúk játszani.


2016. dec. 12. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát játszani szerintem már nem nagyon. Ilyen értékben inkább vegyél neki valami írószer készletet (névvel ellátott toll, vagy hasonló), vagy telefontokot, esetleg valami neves ajándékot (persely, kulcstartó, hógömb, stb.), vagy ha végképp nem tudsz mit adni, akkor nagy doboz bonbont, és az nem fog kárba veszni. :)

Meg rémlik, hogy Pepcoban (? talán) láttam kis, ledes lámpát, amit olvasáskor a könyvre lehet csiptetni. Az egy könyvmolynak biztos tetszene.

2016. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni, akkor lehetne valamilyen szép könyvjelző. 1000 forintból kijön, esetleg mellé valami kis édesség.
2016. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsit több, mint 1000 ft, bár lehet, valahol helyi akcióban, vagy kuponnal még lejjebb lehet vinni az árát:

nemkönyv :D

[link]


de tényleg jó a könyvjelző, vagy könyvborító (jajj, mióta vágyok már egyre, hogy a táskámba ne zacskózni kelljen a könyveket, hogy ne sérüljenek, amikor bediobom az olvasnivalót).

könyvmolynak egy ex libris pecsét myen jó ajándék lehet már!... jajj, ez messze túl van az árkategórián, csak elkalandoztam :o


amúgy egy olyan ember elé, akivel évente 1x találkozok, nincsenek elvárások... egy naaaagy tábla milka, vagy egy doboz bonbon a gyereknek tökéletesen megteszi.

2016. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!