Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jók ezek az ajándékok karácson...

Jók ezek az ajándékok karácsonyra? Az "autópálya" nem túl nagy egy 1,5 évesnek?

Figyelt kérdés

[link]

7 és 9 éves lány-fiú testvérpárnak


[link]

8,5 éves kislánynak

anyuka ajánlotta az ötletet

a kislány szeretne egy olyat, ami nem húzza a haját


[link]

1,5 éves kisfiúnak

Nem túl kicsi hozzá? 3 éves kortól irja

vagy ez jobb lenne? [link]

azért gondoltam a másikra, mert az anyuka mondta, hogy a kisfiú szereti azokat a játékokat, amelyeknél le lehet gurítani az autót. Illetve, akkor meg tudnám rendelni a másikkal együtt.



2016. dec. 7. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a társas a 7-9 éveseknek nagyon jó. A legurítós autós is jó a másfél évesnek. Úgyis hamar nőnek ilyen korban, fel fog nőni a játékhoz. Én a legurítósat venném, nem a másikat.


A hajkefét kicsit drágállom. Szerintem biztos van olcsóbb fajkefe is, ami nem húzza a hajat, és akkor tudsz mellé venni valami mást is. Egy kefe egymagában amúgy sem látványos ajándék. De vedd figyelembe, hogy ezt pasiként mondom :)

2016. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát árulás nincsenek egyensúlyban, vagy ez nem lényeg? A hajkefe kimondottan rossz ajándék egy ekkora gyereknek minden alkalomra
2016. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam ilyen autópályát kapott tavaly, akkor volt 15 hónapos. Nagyon szeret/ett vele játszani!

Ha anyuka ajánlotta és ilyet szeretne a kislány, akkor szerintem nincs gond a hajkefével.

2016. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!

Az társas eredeti ára itt 7000 Ft. Más oldalakon 5000 és 9500 Ft közötti árba találtam meg. Valószínűleg te sem vennéd meg drágábban, ha megkapod akciósan. A vélemények alapján minőségi játék.

A többi ajándékot illetően is olyat kerestem ami ár-érték arányban megfelel számomra.

Egyébként, ha a fésű mellé kapna még valami más ajándékot is a kiscsajszi?

Más ötleteket is szívesen fogadok! :)

2016. dec. 7. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nyilván nem venném meg drágábban, ha olcsóbban is lehet. Amúgy nem néztem eredeti árakat, csak a jelenlegit, de mindegy is, ha nem lényeges, hogy azonos összeg legyen.

Nekem a hajkefe nem ajándék egy gyereknek -ahogy ruha, cipő, iskolaszer sem, hiszen ezek kellenek amúgy is. Én nem vennék hajkefet, de ha szerinted meg az anyja szerint aak örülne, akkor vegyél. Szerintem drága és nem való karácsonyra.

2016. dec. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Montego bay jó, de kérdés, hogy a szülők is társasjátékosok-e. 2 gyerek önmagában szerintem ehhez kevés.


TT kiváló választás, ha a kislánynak kín a fésülködés.


amiket linkeltél kifejezetten babás autópályák, így tökéletes lesz. a 3 évet azért írja, mert az kell írni nyilván apróbb, lenyelhető darabok miatt.

2016. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!