Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mikor jártok vásárolni?

Anyukák, mikor jártok vásárolni?

Figyelt kérdés

Havonta, hetente hányszor jártok boltba, piacra, henteshez (már aki nem vega) ?

Köszi


2016. dec. 13. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Reggel a ferjem hoz haza pekarut.

Nagybevasarlas hetvegen. Nagyobb aruhazak. Piacra kethavonta talan vagy ritkabban.

Hentes havi 2-3 alkalom.

2016. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

AMikor menni kell, mert otthon fogy a készlet. Ez kb hetente van. De nem mindig hétvége.

Vagy a férjem megy hétköznap napközben, amikor szabadnapos, mert akkor kevesebben vannak.


Nagyáruházban vásárolunk, egy helyen mindent.


Piacra néha kimegyünk vasárnap.

2016. dec. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel kocsink nincs, nálunk nem játszik, hogy nagy mennyiséget veszünk meg egyszerre, ezért pár napra előre vásárolunk csak. Hétköznap általában én, babakocsival azért elég sok mindent haza tudok hozni, és a karom sem szakad le :) Tesco, Spar, Lidl, Aldi, ezekbe az üzletekbe járok főleg, nagyon ritkán megyek csak húsboltba külön. Piacra még ritkábban, és inkább csak nyáron. Bár, most költözni fogunk, ott nagyon közel van egy piac, lehet, hogy oda majd járni fogok, de még nem tudom.

Hétvégére vagy én vásárolok be pénteken, vagy a férjem megy el szombaton, de jobban szeretem én intézni, mert főzni is általában én szoktam, és ha valami pont nincs a boltban, akkor én tudom ott helyben kitalálni, hogy akkor mi legyen helyette.

2016. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Havi egyszer nagybevasarolunk.tesco,metro.

Mindent ami tartos,es fagyaszthato(pl hus,sajt)megveszek egy honapra.

Igy a honap tobbi napjan csak kenyer,zsemle kell a boltbol.azt pedig En intezem a picivel reggel,miutan a nagyokat leraktuk a suliban.

2016. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hentes, zöldséges heti egyszer, pékség két naponta (ott veszem a tejet kenyeret)...sparba úgy 1,5-2 hetente, nagyobb bevásárlásra - sajt, hús, háztartási cikkek...


aztán havonta egyszer meg rendelek a tescotol, akkor pelenkát meg mindent

2016. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6-8 hetente rendelek tartós élelmiszert, tisztálkodási szereket, tisztítószereket, papírárut.


Húst, gyümölcsöt és pékárut amikor éppen kell, útban az ovisért.

2016. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Piacra évente mondjuk kétszer, hentesnél mióta háztartást vezetek, tehát kb. 8 év alatt egyszer voltam. Még véletlenül sem vagyok vega.

Hetente minimum 6 napon vásárolok, ez akkor is így volt, amikor itthon voltam a gyerekkel. Meg is őrültem volna, ha a 4 fal között kell eltöltenem a két év nagy részét.

2016. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden napra jut valami, ami miatt boltba kell mennünk. Kenyér, tej, felvágott, ebédhez alapanyag mindig kell.

Ráadásul külön járok kenyérért (pékség), zöldségfélékért (piac), húsért (nem henteshez, bár néha oda is, de a mellettünk lévő kisboltban nagyon jók a húsok, sajnos semmi mást nem érdemes ott venni), meg az egyebekért Tescoba. Ha visszamegyek dolgozni, nem fog így menni, mint most, az biztos. Mindegyik a környéken van, séta közben elintézzük.

2016. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Házhoz szállíttatom a tescoval. Egyebeket a férjem elintézi.
2016. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!