Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lett ennyire népszerű...

Mitől lett ennyire népszerű név a Hanna?

Figyelt kérdés

Szerintem semmivel sem extrább, mint más nevek. Mi az, amitől hirtelen megtetszett ennyi embernek?

Azt értem, hogy régen azért volt sok Mária meg Erzsébet, mert sokan nem is voltak tisztában azokkal a nevekkel, amiket anyakönyvezni lehetett és olyat adtak, amit ismertek vagy volt a családban. De mst ugye nem ez a helyzet.



2016. dec. 16. 17:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Itt te voltál egyedül bunkó, Négyes.

Marhára nem azt írtad, amit most utóbb mondtál, hanem már-már megsértődve ideböffentettél még X nevet, hogy "ÉSDEAZOKKALMIVAN?!?!?!!?!?"

Mikor a kérdésemben konkrétan a Hanna név szerepel, nem pedig az Emma vagy éppen az Anna.


Amúgy azt oké, hogy az Anna mindig is népszerű volt, de a Hanna is? Én ezt amúgy nem érzékeltem/nem tudtam.

2016. dec. 20. 10:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát pont nem megsértődve,hanem értetlenül állván a népszerűségük előtt "böffentettem" oda még pár,tök hasonló nevet.
2016. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még valamit:ha értelmezted volna,akkor rájössz,hogy a Te véleményedet erősítem,mivel az általam felsoroltakra azt írtam,hogy ez PONT AZ A kategória(amit Te írtál),vagyis a Hanna.Ergo nem is értem miért lett ennyire népszerű.Szóval kicsit sem érzem bunkónak magam,talán Te értetted félre amit írtam.
2016. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de elég sok olyan név vezeti a listát, ami rövid és külföldön is érthető, Anna, Hanna, Léna, Kira, Emma, Nóra, Dóra, Lili, Zoé...
2016. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!