Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le tud járni egy cumisüveg...

Le tud járni egy cumisüveg szavatossági ideje?

Figyelt kérdés

mikor szültem az első babám túl sok mindent vásároltunk, megmaradt egy nagyon klassz cumisüvegünk, amit ki sem bontottunk, most megint lesz babám és néztem, hogy mi az amit már nem kell meg venni, kezembe került ez a cumisüveg is, de a csomagoláson szereplő szavatossági idő lejárt 1 éve, attól még lehet használni? miben nyilvánul meg, hogy már nem jó, semmi olyan jelet nem látok rajta, hogy nem lenne már "jó".


ki fertötlenitem használat előtt majd, vagy kifőzöm.

szerintetek?

mire figyeljek?


2010. máj. 2. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Maga az üveg nem, de a benne lévő cumirész, akár latex, akár szilikon igen. Az üveget nem kell eldobni, vegyél bele másik cumit, és kész! :-)


Üdv!

2010. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!