Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írna valaki véleményt írni,...

Írna valaki véleményt írni, milyen nehéz az eleje, ha 3 év (vagy pár hónappal több) a korkülönbség? Főleg ha az első gyerek nem volt könnyű eset?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom még egy babára, de sajnos kisfiam aki most 2 és fél éves, nem egyszerű eset. Még nem beszél, nem szobatiszta, és valószínűleg szenzoros zavara van (fejlesztő házban vizsgálták és ez a "diagnózis").

Szóval elég nehéz volt vele. Ha 3 év vagy picivel több lenne a korkülönbség, akkor azért már egy fokkal könnyebb lenne, nem? Addigra már talán fog 1-2 mondatot beszélni és a dackorszak is alábbhagy.

Van akinek van tapasztalata ilyen korkülönbséggel? És az első gyerek mennyire volt "kemény dió"?



2016. dec. 18. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

27honap van a nagyok kozt.

Az elso fel eves koratol nem aludt ejjel.emiatt napkozben extra hisztis,nyugos volt.volt olyan idoszak mikor egesz ejjel uvoltott,akarmit csinaltam.teljesen ki kellett uriteni a gyerekszobat,csak a kisagy matraca maradt a foldon,azon "aludt" .a kisagyban folyton hatra vagta magat,kisagy nelkul meg egesz ejjel fel ala maszkalt uvoltve.

Aztan jobb lett,mikor rajottem,hogy a hordozoban,ha ringatom akor alszik.de csak ha mozgott alatta a hordozo.igy legalabb mar csend volt ejjel,de aludni igy sem tudtam,csak bologatni.na mikor aztan kiderult,hogy jon a teso,rendesen bepanikoltam,hogy mi lesz igy?

Mindent kiprobaltam(ujra,mert egyszer mar vegigzongoraztunk mindent)

Szerencsere mire a pici megszuletett,mellettem hajlando volt aludni.

A pici meg aldott jo gyerek volt.evett,aludt.a nagy imadta,nem volt feltekenyseg.szoval az szuper idoszak volt.vegre En is aludhattam,nem voltam zombi :)

Baratnomnel is kb ennyi a korkulombseg,naluk sem volt gond ebbol.

2016. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!