Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válás hogy viselte meg a...

Válás hogy viselte meg a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
És ahol apuka valamennyire törődött a gyerekekkel,de ez nem volt az igazi.A gyerekek hogy viselték,akár később is,h már egész életükben nem kapják meg azt a törődést az apjuktól.Vagy ahol apukának lett új gyereke?
2016. dec. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam, hogy nem viseltek meg őket annyira, mint vártam.

5 és 9 évesek voltak.


Tisztában voltak az okokkal (félrelépett a volt férjem), és megértették, hogy ez után miért nem maradhatunk mi ketten egy pár.


Először azt nehezen viselték, hogy ritkán látják az apjukat, akinek a nője az első, de ez talán még könnyebbé tette nekik az elszakadást tőle.

Természetesen én is igyekeztem nekik mindent megadni, ami emberileg lehetséges: nyugalmat, biztonságot, törődést, odafigyelést. Ha bármi bántotta őket, mindig ott voltam és meghallgattam őket.

Ez nem jelentette azt, hogy ha éppen én voltam padlón, akkor rájuk zúdítottam a fájdalmamat. Erre valók a barátok és a felnőtt családtagok, a gyereknek nem kell ebben részt vennie, elég neki ilyenkor a maga baja.


Nálunk fordítva alakult mégis, nekem lett új párom, ami tartós kapcsolatnak bizonyult. A férjem teljesen elfogadta a gyerekeket, apjuk helyett apjuk, minden értelemben, és lassan megérkezik a kistesó is. Mi így vagyunk egy család.


Apjuk esetében egyáltalán nem voltak ilyen nyitottak: sem az akkori szeretőt nem fogadták el, sem az azóta időnként felbukkanó barátnőket.

2016. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso, szerencses vagy, ez remenyt ad!

Nekem 6 hos volt a pici mikor az exem uj not talalt. Azota is a no az elso, meg mindig pici a gyerek, nem tudom mennyit fog fel belole, hogy havi 10 percet szan ra az apja ...

2016. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyumat elhagyta terhesen a parja. A kistestverem most 8 eves, o kerdezgette gyakran, hogy hol az apukaja.. ma mar csak mondja idonkent, hogy neki nincs apukaja, es emiatt szomoru:( volt, hogy sirt miatta kiskoraban es ideges lett ha ra gondolt, de mar kezd hozzaszokni, hogy latja, hogy az osszes baratjanak ott az apja, neki meg sehol
2016. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!