Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet erős jobb petefész...

Mitől lehet erős jobb petefészek fájdalom, szúrás?

Figyelt kérdés

Kb 1.5-2 hete néha hányingerem, vagy teltség érzetem van. A hasam, főként a jobb petefészkem furán fáj, szúr, belenyilal. Eleinte egyhén, de ma már elviselhetetlenül. Mivel nemrég (9 hónapja) szültem, nem állt még be rendesen a mensim (24-30 nap). Előtte rendesen 28 napos volt.

Bár szoptatok még, 5 napja csináltam egy tesztet. Negatív. Ma kellett volna megjönnie, de helyette csak egy kisebb vérzés és nagyon erős szúró fájdalmam van.

Dokim csak ünnepek közt tud fogadni.

Szerintetek mitől lehet ez?



2016. dec. 22. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem repedt meg a tüsző és ciszta lett belőle, az feszít.

Ez pl. egy lehetséges magyarázat. Ha elviselhetetlen fájdalmad van, ahogy írod, inkább menj be akármilyen orvoshoz a holnapi SZTK-s rendelésen.

2016. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Ha reggelre nem javul, sajnos az lesz a vége: menni kell dokihoz. :(

2016. dec. 22. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobbulást! Majd írd meg, mi volt!

#1 voltam

2016. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak tippelek de szerintem vagy egy ciszta vagy petefészek gyulladás. Majd a doki megszakérti. Jobbulást!
2016. dec. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!