Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bal oldalt petefeszek...

A bal oldalt petefeszek körüli tompa de szuro fájdalom mi lehet?

Figyelt kérdés

Erős menzesz szerű érzés ami már fajdalmas is néha. . tudom ez normalis de osszekombinalva a kettot.. aggodom.

Holnap megyek.orvoshoz. de addig is szeretnem magam itt megnyugtatni hatha nincs nagy baj es volt mar igy valaki. tudom nem vagytok orvosok.


2016. dec. 22. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
8+2 hkm
2016. dec. 22. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az 5. terhessegem, szoval nem "kezdo" vagyok.

Nekem a terhesseg elejen nehany hetig szokott fajni a petefeszkem, az, amelyikben az ovulacio megtortent. Vissza-visszatero fajdalom ez, hasonlo, mint peteeres korul (nekem olyankor mondjuk erosebb joval).

Eddig mehen kivulim meg nem volt soha, szoval ez lehet normalis is.

Allitolag a mehenhivuli eseteben nagyon eros, kesszuras szeru fajdalom van, amikor a pezevezeteket szetfesziti az embrio.

Ha erosodik neked a fajdalom, akkor inkabb nezesd meg, de ha tompa, akkor szerintem ez normalis.

2016. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tompan nyilal vagy nemis tudom mihez hasonlitsam. jobb oldalt agyazodott be a baba . köszönöm a válaszod.
2016. dec. 22. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem tegnap fájt nagyon kb a bal petefészkem alatt, mint mikor peteérés van és folymaatos nem múló fájdalom volt, mivel nem múlt ezért egy idő után már tényleg fájónak tűnt nehezen is aludtam el a magnézium se segített, de reggelre elmúlt... én azzal nyugtattam magam, hogy nem a méhem fáj, tehát a babánál minden ok lehet. Na és persze nem volt erős fájdalom sem. Szerintem teljesen normális, ha néha napján kisebb nagyobb fájdalmak vannak. Barátnőim szerint fogunk mi még többet és jobban is érezni xD

Ha egy nap után se múlik akkor azért egy kukucskálásra lehet mehetnél, ha nincs is baj legalább megnyugszol.


8+1hkm :)

2016. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!