Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye a bajnak?

Mennyi az esélye a bajnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Munkaalkalmassági vizsgálat miatt tüdőszűrésen kellet részt vennem. Ez volt kedden,hétfőn kellett volna megjönnie a menstruációmnak. 1-2 nap eltérés előfordult már,de azóta se jött meg. Nem gondoltam akkor terhességre,de most úgy tűnik még is baba van a dologban. Nagyon félek,mert nem akarok,hogy baja legyen. Ha ezt tudom nem megyek szűrésre :(

Más járt már így? Mit csináljak?



2016. dec. 24. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Tesztelj!
2016. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Két ismerősöm volt így, mindkét terhesség elhalt a 10-11. héten. Szólsz a dokinak hogy mi van és majd megnyugtat hogy általában nem okoz problémát. Vársz türelmesen a 12 hetes vizsgálatra hogy megmondják egészséges a gyereked.
2016. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi, nem lesz semmi baj! Ha megis elhal a terhesseg, akkor az talan a jobbik opcio, hiszen azok a terhessegek szoktak elhalni legtobbszor, ahol a baba nem lenne egeszseges. Ne okold magad, tesztelj, menj dokihoz mielobb!
2016. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Semmi baja nem lesz. Nem értem miért írnak egyesek ilyen butaságokat. Ha most késik a menzeszed, csak 4 hetes terhes vagy, ilyenkor nincs konkrétan gyerek a hasadban, csak pár osztódó beágyazódott sejt, nincs rá hatással a röntgen. Persze pár héttel később már más lesz a helyzet.
2016. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mindent vagy semmit törvénye érvényesül ilyen pici terhességnél. Tehát vagy elhal, vagy semmi baja nem lesz. Utóbbi az esélyes, nagyon kicsi a dózis.
2016. dec. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lepontozni kellene, ha valamihez nem értetek, én is utánanéztem. 4 hetes terhességnél semmi baja nem lehet az embriónak, 5-6 hetesen már igen, de ez akkor is nagyon kicsi dózis lenne. Kérdező, mivel a nemvárt előtt voltál röntgenen, nem kell aggódnod, semmi baja nem lesz.
2016. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Remélem akkor rendben lesz minden :)
2016. dec. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!