Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt aki úgy vállalt gyereket,...

Volt aki úgy vállalt gyereket, gyerekeket, hogy már nem éltek a nagyszülők? Hogyan oldottátok meg a nyári szüneteket? Ki volt addig a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a nagymamáknak szülünk gyereket, de a segítség biztos nagyon jól jönne. Óvodai,iskola szüneteket hogyan oldottátok meg?
2016. dec. 25. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes óvodákkal, távolabbi rokonokkal oldották meg anyámék.
2016. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem éltem a nagyszülőkkel,szülőkkel első gyereknél se már,most sekettövel . Albérletben élünk. Ügyeletes bölcsi,ovi,meg attól még van nagymama,hogy nem vele lakunk. Nem vittem egyik ügyeletbe se,mert a bölcsibe itt nem volt csak két hét szünet,apjával volt,akinek akkor nem volt munkája. Most ovi szünetbe ment mamázni párom szüleihez,pont errefelé jöttek nyaralni anyuék,apuék is (elváltak,új családdal,de dolgoznak mind), meg én már itthon voltam terhesen. Amúgy ügyeletesbe vinném,vagy párom be a munkahelyére őket,ha más nem lenne.
2016. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nalunk nem haltak meg de 350 kmre elnek

Evi 1 x talizunk

Felvaltva mentunk akkor szabira

Az apa es az anya is megkapja a potszabit a gyerek/ek utan

Vagy betegszabi ugyan csak felvaltva

Van ugyelet azt is igenybe vettunk

2016. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még azt mondom,talán az ovi megoldható.De ha iskolás lesz?2,5 hónap nyári szünet.az hogy oldható meg?
2016. dec. 25. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából? Sehogy szerintem...

Mindenkinek vinni kell egy hétre. Táborra spórolni már ovitól,mert annyiba kerülnek.

Ha van 25 nap szabi,két hét anya,majd kettö apa,ezzel 10nap szabik mennek el és már egy hó megoldva. Két hét tábor,elején egy,végén egy,hogy ne egy hónapba legyen 30+ ezer. Ezzel már másfél hónap megvan. Utána jöhetnek a nagyszülők vagy még egy ,egy hét szülői szabi.

2016. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bébiszitterrel.
2016. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a suliban alsó tagozatosoknak volt nyári tábor, ami annyiból állt hogy a suli épületében voltunk 8-4ig nevelői felügyelettel. Amikor ez lecsengett jött az egyéb rokon, szomszéd néni stb.
2016. dec. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amig ovisok voltak a nagyok adig 1 honap kivül mindig mentek oviba ,ha nem mentek akkor én voltam itthon velük mert akkor még olyan munkahelyen dolgoztam .

Suliban meg van napközis táborok aminél csak kaját kell fizetni .

2016. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes intézet/ tábor / felváltott - es közös szabi / bartell más anyukával/ bébiszitter/ rokoni segítséggel. Jó előre le szoktam szervezni ki- mit tud bevállalni. A nagyobb gond számomra nem a tervezheto intézményi szünet, hanem a váratlan betegség. Nehéz...
2016. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyaron az ovi 4-5 hetre bezar de mindig van pot ovi

A suliban van nyari napkozis tabor

Ott voltak

2016. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!