Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett már valaki terhes szoptat...

Lett már valaki terhes szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló mellett? Ez létezik? Hogy vettétek észre?

Figyelt kérdés

Másfél éves lányom van, még szopik, ezért nem hagyományos fogamzásgátlót szedek, hanem olyat, amit ilyenkor is lehet. Csakhogy ezt folyamatosan kell szedni, szünet nélkül, vagyis egyáltalán nincs ciklusom. Most elkezdtem érdekes dolgokat észrevenni magamon, és felmerült, hogy talán terhes vagyok. Ami azért ciki, mert ha igaz, akkor már legalább 15 hetes... Menzesz kimaradás ugye nincs, nem vettem észre semmit. Járt így valaki?

Holnap tesztelek egyet, csak kíváncsi vagyok, létezhet-e ez...


2016. dec. 26. 21:49
 1/1 HAJNALKAA18 válasza:
Baba lett belőle?
2020. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!