Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 27 napja késik a mensim, az...

27 napja késik a mensim, az orvos már megtudja mondani, hogy terhes e vagyok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 31. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Már 3 tesztet is csináltam de mind negatív lett ès a menzeszem csak pár napot szokott késni ilyen sokat még soha.
2016. dec. 31. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi idő után a teszt is meg tudja mondani...
2016. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, az orvos már meg tudja mondani.

Viszont ha most a napokban teszteltél, akkor már a tesztnek is elviekben mutatnia kéne.

Meg aztán nem csak terhességtől késhet a menzesz.

2016. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Hogy telt el ez a 27 nap? Az utolsó vérzéstől vagy a legutolsó se jött már meg? Egyébként miért nem csináltál tesztet? Mások már aktus után 2 héttel csinálnak, mert annyira kíváncsiak.
2016. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Irta a kerdezo hogy mar 3 tesztet is csinalt...
2016. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

27 napos késés gyakorlatilag azt jelenti, hogy durván 2 hónapja nem jött meg, vagyis a 8. hét felé kéne járnod. Kizárt, hogy ez terhesség, ezt már minden teszt kimutatná.

Ha most megjön (és legközelebb is), akkor egyszerűen kimaradt egy menzesz valamiért, előfordulhat. De ha nem jön meg, vagy megjön és utána összevissza jön meg, akkor érdemes utánajárni, mi történt.

2016. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem győzöm mindenhol leírni. NE írjátok, hogy kizásrt, mert minden teszt kimutatná. Nekem NEM mutatta, 10 hetesen volt nagyon halvány pozitívom (addigra tudtam a babát, mert voltam dokinál), kíváncsiságból később is csináltam többet, sosem lett szép erős tesztem.


Szóval kérdező, majd ha a doki azt mondja, hogy nem vagy terhes, akkor vedd biztosra.

2017. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!