Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama nadrágot milyet vettetek?

Kismama nadrágot milyet vettetek?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen kapni, vettem is már, ami ülve egy idő után már nem mondhatni kényelmesnek a pocak rész alatti farmer anyag bevág. A másik hogy ha a csípőnél a gumi részt állítom, akkor még inkább bevág ülve, ha meg kilazítom, akkor meg állva csúszik le rólam. Ti milyet vettetek és hol?
2017. jan. 2. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Én az ázsia centerben vettem ötezerért egy farmert. Kicsit olyan, mintha csípőfarmer lenne, mert nagyjából olyan magasságig farmer, majd a bandázs része fedi a pocimat.Ez állítható a mell alatt. 28 hetes vagyok, még mindig nagy csípő részen. Övet teszek bele, de ezt is csak azért, mert menet közben lecsúszna rólam, ellenben ha leülök vagy ha nagyon kell pisilnem muszáj kikapcsolnom, mert szorít. Lehet, hogy nem jó méretet vettem, de a combrészen, hosszúságban pedig tökéletesen passzol.

Egyébként még többféle farmer volt meg vászonnacik,bőven volt választék agyon jó áron. Esetleg ott nézz szét.

2017. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben vettem több darabot is és nekem nagyon kényelmesek voltak.
2017. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó ötlet akkor lehet elnézek majd oda, csak nincs túl közel :)

A másik amiket látok, hogy a pocakrész tetején van egy állítható gumi, de az meg nyomja a hasam, szintén bevág a gumi, ha kilazítom akkor meg lecsúszik, folyton lehet húzogatni.

2017. jan. 2. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A H&M-ben vettem én is 2 farmert. Az egyik kicsit merevebb volt, az a végén már nem volt annyira kényelmes, a másiknak viszont jó kis rugalmas anyaga volt, az nagyon bejött végig. Ezeken nem kell állítani semmit, csak felhúzni és kész. Otthonra pedig jóganacikat vettem, hasam alá hajtottam vissza, azok nagyon kényelmesek voltak.
2017. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
H&M-ben vettem kétfélét, egy farmert, meg egy vastagabb vászongatyát, a Kik-ben egy nyári vékony nacit, egyet meg a Brendonban, bézs egyenes szabásút, amit munkába, stb lehet hordani, egy csinosabb darab. 3000-7000 között voltak.
2017. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszem kimondottan kismama nadrágot vettem a kínaiban, és sokkal kényelmesebb, mint amit a C und A-ban próbáltam fel. A mell alatt lehet a gumit állítani, így nem csúszik le rólam.

Ezen kívül cicanacikkal és melegítőkkel is elvagyok, itthonra tökéletesen kényelmes, ha meg megyek valahová, akkor felveszem a farmert.

2017. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A CundA-s nem túl kényelmes, arra értettem hogy ülésnél nyomja a hasam alul. Pedig nem volt olcsó, inkább akkor a h&m-et megnézem, ott még nem próbáltam, meg a kínait.
2017. jan. 2. 14:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj kantáros farmert hordani!
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!