Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a gyerekeket?

Miért nem szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 21-et, de még mindig nem szeretem a gyerekeket. A többe velem egykoru lany szeret veluk foglalkozni stb. En mindig arra gondolok h a sajatom mas lesz ha oda kerulok, ra szeretettel gondolok. De mikor gyerekek vannak korulottem inkabb csak nezem oket "tavolrol", nem akarok veluk foglalkozni. Fogalmam sincs miert van ez. Regen ugy ahogy azert szerettem a gyerekeket, de mar teljesen elmult ez az erzes. Mar szinte kiraz a hideg ha foglalkozni kell veluk (max fel ora mêg oke)

Mas is erez igy?



2017. jan. 2. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Én is így voltam mindig. Már van egy lányom, másfél éves, őt imádom, engem is meglep, hogy vele mennyire türelmes tudok lenni, miközben más gyereke nagyon hamar elkezd idegesíteni. A saját tényleg más. Attól, hogy nő vagy, nem kötelező minden gyereket szeretni, elég, ha majd a sajátodat szereted.
2017. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, koszonom :)
2017. jan. 2. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is így voltam ezzel, sőt, a mai napig nem vagyok az az olvadozós fajta, pedig van saját fiam, 2,5 éves. De a saját, az tényleg más érzés.
2017. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én se szeretem mások gyerekeit még mindig, nem vagyok az a tyutyu-mutyu fajta. Van egy 5 hóbapos babám, őt imádom. Ez teljesen más.
2017. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy egyedül, idegen gyerekkel ugyan ugybvagyok mint te. Ha behoznak a sulinkba egy kicsit minden csaj fut olvadozni en távolról ránézek, magamban nndom milyen aranyos.

Nővérem lánya más, úgyis ritkán jönnek (Németország), igy ő vele el vagyok. Jó tegyük hozza első szora hallgat általában, de kell pár nap mire feloldódok, hozzá rázódok

2017. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Én is így voltam és ez azóta sem változott meg bennem, hidegen hagy minden kisgyerek...stb.


Most a sajátomat fogom megszülni hamarosan, őt meg azóta szeretem amióta megfogant és alig várom hogy foglalkozhassak vele és szeretgessem!

2017. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem mindenki változik meg szülés után.

Én se szerettem sohasem a gyerekeket, ez szerintem annak is tudható be, hogy nincs testvérem, magányos gyerekkorom volt, a kortársaim sokat bántottak, nem tanultam meg megfelelően kommunikálni, érzelmet kimutatni.

A gyerekek vékony, fura hangja is zavaró, a sírás, hiszti pedig egyenesen idegesítő.

Van saját fiam, már lassan 5 éves lesz és iszonyat nagy lelkiismeretfurdallást okoz, hogy neki sem tudok úgy örülni, mint szeretném/ahogy elvárnák tőlem.

Nagyon vágytam saját babára, de amíg nem szülsz, addig soha nem tudhatod, valójában mennyire baromi nehéz egy gyerekkel. Persze nagyon szeretem őt, de sokszor idegesít a jelenléte, a nyafogása, az, hogy nincs soha nyugalmam (egyedül nevelem), fárasztanak a gyerekes játékok, az evés, fürdés, altatás rituáléja, a szerepjátékok, a hisztik, nyafogások.

2017. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!