Elvinnétek így oviba?

Figyelt kérdés

Lányomnak most mértem a lázát. 37,7. Nem köhög. Adtam neki lázcsillapítót. Férjem azt mondja ha lemegy neki menjen ha lázas lesz ugyis haza küldik.

Múltkor is ez volt lement a láza semmi baja nem volt, nem is jött vissza neki csak reggel volt hőemelkedése.


2017. jan. 4. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném. Kivizsgáltatnám.
2017. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Eszemben nem lenne betegen óvodába vinni. Neki sem jó, és másokat is megfertőz. Te örülnél, ha a gyereked csoportjába mások betegen lennének? Ugye nem.
2017. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*betegen mennének be - akart lenni
2017. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vinném.
2017. jan. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném. Az miért jó, ha napközben hazaküldik? Ha otthon van legalább figyelni tudod.
2017. jan. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna vinni.
2017. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

37,7-tel semmiképpen nem vinném oviba. a gyógyszertől nyilván lemegy neki, hiszen az a dolga.


lázas gyernek otthon a helye.

2017. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Reggel hőemelkedése van, ergo napközben be fog lázasodni. Hogy jut eszedbe egyáltalán elgondolkodni rajta, hogy beviszed???
2017. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A hőemelkedésnek is oka van. Biztos nem vinném.

Egyébként nem tudom, nálatok mi a szokás, de én lázcsillapítót csak lázas gyereknek adok (sőt, csak 38,5 felett szoktam), a hőemelkedésre nem tömöm vele.


De ha nagyon szeretnétek, meséld el az óvónőnek, amikor beadod a kislányod, hogy épp begyógyszerezve viszed, hisz "csak" hőemelkedése van. Nézd meg az arcát ezt követően, és írd meg nekünk.

2017. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vinném, de tudom, hogy sokan viszik. Az óvónők felhívták arra is a figyelmünk, hogy ilyenkor a gyerek első dolga elmondani, hogy gyógyszert kapott, rendszeresen "buknak le", így szülők. L

Hőemelkedés ok nélkül nincs. Az is kemény, hogy a gyereked hagynád szenvedni, de hogy a többi gyerekre se vagy tekintettel...

2017. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!