Mehet így az oviba?

Figyelt kérdés
Lányom október 17.én tölti a 3 évet. Tavaly nyáron szobatiszta lett pisi terén. Október végén kaki terén is. Decemberben viszont szorulása volt és nagyon nehez kakilt, azt is a bugyiba. Kb 1 hónapig kínlódtunk vele majd egyik napról a másikra megoldódott. Tök jól ment minden. Kb 2 hete megint a bugyiba kakil. Folyton fogja a fenekét, hogy fáj neki meg a hasa is. Mondom neki, hogy azért mert nem kakilsz. Majd mikor ráültetem a wc-re fogja a fenekét, hogy nem bírja sokáig tartani. Mondom is neki, hogy nem szabad visszatartani. 2 hét alatt 2szer kellett kupot adnom neki. Nem kemény a széklete. Mikor kérdem tudja e hova kell kakiklni mondja hogy a wc-be. Szóval tudja. Be veszik így az oviba, hogy lehet baleset hogy bekakil? Ha látom hogy fogja a fenekét akkor ültetem a wc-re kb 15-20 percet ott ülünk és nyávog, aztán kakil egyett akkor meg nevet, hogy siekrült. Kérdezem hogy fájt e azt mondja nem. Amikor megkérdem miért nem akar kakilni a válasza az hogy ert nem. Biztos hogy visszatartja valamiért mert mondja is hogy nem bírom sokáig tartani. Mi lehet ez a vissza esés?
2016. okt. 3. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Talan januartol vinnem. Ez igy eleg zuros lesz.
2016. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a védőnőt, vagy a gyermekorvost. És nem vinném oviba.. tőlünk tanácsoltak el ilyen miatt gyerkőcöt, és ott a szülők erőltették annyira az óvodát. Januárban vinném.
2016. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!