Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vers leendő apukának a babától?

Vers leendő apukának a babától?

Figyelt kérdés
Igy szeretném bejelenteni hogy terhes vagyok, hogy a baba nevében irok az apukának egy verset :)

2017. jan. 4. 19:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

1. "a baba nevében irok az apukának egy verset :)" bocs hogy ebből mindenki azt szűrte le,hogy Te ìrod a verset...

2. "Vers a leendő apukànak a babàtól?" ez pedig a kérdésed...


Tanulj meg kérdezni és az utàn oszd itt az észt. Ha vmire nem vagyok kivàncsi akkor nem kérdezem meg,ez ilyen egyszerű.

2017. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, olvasd vissza, nem azt írtad. A baba nevében írsz te magad verset, ezt írtad. Egyébként akkor meg mi a kérdés?

"Válaszolók, írnátok nekem egy verset a baba nevében az apukájának?" Ha ezt akarod, ezt kell írni. Vagy vegyél egyet.

Nekem sem tetszik, szerintem túlzás, de ha neked bejön, akkor oldd meg.

2017. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Idegen tollával ékeskedni... Ha valóban személyeset akarsz, írd meg!
2017. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Itt senki nem ismer benneteket, de elvarnad, hogy valaki ROLATOK verset irjon:) Tobb, mint nevetseges.
2017. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit éretlennek tűnsz, màr ne is haragudj. Először is nem vagy képes normálisan feltenni egy hót egyszerű kérdést. Másodszor pedig kitalálsz egy ilyen marhaságot, hogy egy magzat nevében akarsz verset apukának. Ez mi, könyörgöm? Iszonyú kínos.

De ami a legszebb a sztoriban, hogy ha màr mindenképp ez a lelked vágya és életed ötlete, akkor hogy lehetsz olyan gáz, hogy nem te írod meg?

Kész vagyok....

2017. jan. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nevetséges...ilyen nincs mivel a magzat nevében hogy is isrhatna bárki verset?Bejelented igy majd ha bármi baj lenne akkor egy bucsuztató vers lesz a baba nevében vagy mi???
2017. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Drága Apa!


Szeretettel gondolok rád,


Mert jó helyre ment a spermád!


Írta: Magzat

2017. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
😂😜
2017. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hull a hó és hózik zik-zik

Anyu gyakorizik zik-zik

Ily módon kért meg engem, hogy a gyerek nevében

Írjak egy verset, mielőtt az óra ejfélt üt

Hogy a gipsz megkötött!


Köszönöm a figyelmet

2022. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!