Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez már a "babát szeretnék"...

Ez már a "babát szeretnék" érzés első jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!29 éves leszek tavasszal. Én mióta az eszemet tudom, mindig azt mondtam, nem szeretnék gyereket. De nem csak mondtam, hatarozottam ereztem is, hogy az nem én vagyok. Egyszerűen mert annyira tele voltam/vagyok olyan vágyakkal, tervekkel az életemben, amibe egyáltalán nem illik és fér bele az, hogy én éveket otthon üljek egy babával és annyiból álljon az életem, hogy anya vagyok. Soha nem is vágytam erre. De az utóbbi hónapokban nem tudom mi van velem...:D Látok egy fotót neten, hogy újszülött pici babát ölel magához a csaj és osszerandul a gyomrom. De jó értelemben. Olyan "én is érezni akarom" érzésem támad. Ha pedig a városban vagy a boltban a kasszánal van valaki pici babaval, hát annyira megolelném, kis pici kezei meg duci pofija uristeeen. :D

Mi lesz ha hatalmába kerít ez?:D


2017. jan. 6. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb emberben működik a fajfenntartási ösztön. De én pl. soha nem olvadoztam duci, kis csecsemőktöl, nem mindig így nyilvánul meg a gyerek utáni vágy. Abban pedig nem értek egyet, hogy a csecsemővel otthon kell ülni, a legtöbb ismerősöm aktív életet él gyerekkel is.
2017. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én mindig is tudtam, hogy szeretnék gyereket, de sosem olvadoztam netes képektől, meg vadidegen csecsemőktől...


Lassan 4 éves a fiam, nem ültem otthon éveket, nem állt az életem.

Ez csakis rajtad, meg a gyermek apukáján, hogy hogy intézitek a gyeses éveket.

Sokaknál pl apuka marad gyeden, anyuka csak fél évet van otthon. Nem kell összepunnyadni csak azért, mert szültél.

2017. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez, bár én akartam de max 35 évesen. 3-4 hete még kikértem magamnak, hogy nekem gyerek? Pénzzabáló, időrabló kis kakizsák? neeeeeeeeeem

Erre most azon filózok, hogy igazából egyetem, munka miatt végülis most lenne a legideálisabb :D

2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 baby011 válasza:
En is igy voltam mint a kedves kerdező igaz nalam kb 28 evesen jott az erzes!!!!igen en is el tudok erzekenyulni olyankor ha baba van a közelemben!!!!szerencsere nagyibbacskak is vannak azokat is rettentoen imadom!!!!erzem en us kesz lennek ra csak sajna a korulmenyek nem adottak
2017. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!