Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 12. hét előtt vetéltetek...

Ha 12. hét előtt vetéltetek el, milyen jelei voltak? Már csak a vérzés vagy csak egy rossz érzés és később tudtátok meg, hogy nincs szívhang? Hányadik hétben voltatok?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek 12. heti uh-ra és több helyen is hallottam, hogy 0 jellel (max egy kis rossz megérzés) ment el a baba, ami csak az uh-n derült ki. Nem akarok hisztis lenni, csak azért van bennem nyugtalanság...
2013. ápr. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ez érthető is, hiszen anya leszel és az ösztönök már ilyenkor működnek. De attól mert idegeskedsz izgulsz nem lesz könnyebb. Nyugodj meg és gondolj szép dolgokra. Nem lesz semmi baj.
2013. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi mááár!!! Tuti minden rendben lesz. Sokkal könnyebb lesz mikor már érzed a pici mocorgását.
2013. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezekre szoktam gondolni, ha nagyobbacska lesz, már legalább kapok visszajelzést a létéről :) Köszi, hogy írtatok.
2013. ápr. 9. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!