Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Andrea névről?

Mit gondoltok az Andrea névről?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Jó sok 30-as, 40-es ismerősöm él ezzel a névvel.
2017. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Kemény, férfias. Egy maszkulin nő jut róla eszembe. Ezt a képet minden Andrea nevű ismerősöm megerősíti.
2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges a név, egy embert ismerek vele, akivel köszönőviszonyban vagyunk. Viszont ezerszer jobb mint most divatos nevek, szerintem teljesen vállalható név, és ritka is lesz a korosztályában.
2017. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Manapság már nem is olyan gyakori.
2017. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Régebben volt divat, mostanában fura lenne egy csecsemőnek ez a név.
2017. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Gyerekkoromban nagyon szerettem volna Andrea lenni :D Amúgy Andrea napkor van a szülinapom :) Most már nem igazán tetszik, inkább a 70-80-90-es években volt gyakori, hogy ezt adták, mostanság egyáltalán nem az. Nem csodálom, hogy kiment a divatból, annyi Andrea van, mint égen a csillag.
2017. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a 2. nevem, full semleges
2017. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Andrea vagyok. :) Én 87-ben születtem és szeretem a nevem, és egyáltalán nem 9 férfias. :) Az elmúlt évben találkoztam egy anyukával kicsi babával volt, rákérdeztem a nevére és, mondta, h Andrea. Nagyon meglepődtem. De nagyon örültem, mert tényleg nagyon ritka, pedig szerintem abszolút szép, vállalható és nemzetközi. Viszont azt tényleg nem értem, h miért ez a jelentése, h férfias..
2017. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
30-as Andrea jelen! :) Gyerekként utáltam, 20-as éveimben semleges volt, most már szeretem. Egy mostanában született babát sem ismerek evvel a névvel, szerintem jó választás.
2017. jan. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8-as, azért, mert az András név női megfelelője. 😊 A jelentése ellenére kialakult a név női párja.


Amúgy szerintem is teljesen jó név, szuper, hogy nem a manapság divatos, 5 éves kor fölött tök ciki tucatnevekben gondolkoztok.

2017. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!