Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második kisfiammal vagyok...

Második kisfiammal vagyok terhes (35. hét). Még nem találtunk nevet. Az első kisfiúnkat Zolikának hívják. Mi lesz ha egyik nevet sem érzem jónak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Khm...melyik a két név?:)
2008. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
nekem,ha fiam lesz,akkor norbert lesz! az nem tetszik? az a név szerintem sosem fog elavulni!!!
2008. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresztfiaim: Máté, Barnabás, Ádám. Szerintem fogod tudni, ha itt az idő,hogy melyik név lesz a befutó. Nekem 3 nevem volt, mostmár csak egy.( 39.hétben vagyok.) Boglárka lesz. Valahogy ezt a nevet érzem jónak!!
2008. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 32 hetes vagyok, és ugyanezt érzem. Nagyon nehezen találtunk egy nevet is, amire azt mondtuk, hogy jó, végleg ez lesz, de most újra elkezdtem nézegetni a neveket:D Olyan viszont nem lesz, hogy egyik nevet sem érezzük jónak, mert egyet majd be kell diktálnunk, max. addig kapunk haladékot:)

2008. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekünk Gergő,Imike(apukám után) lesz a kisfiúnk,de nagyon tetszett még a Brendon is csak gondoltam a szüleimre is és a 80 éves dédire.Szegény ki sem tudná mondani.A Norbi is szép,vagy Bence, Kevin, Noel.Amúgy olyan nehéz kisfiúknak nevet találni.

Üdv:32heteske

2008. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én fiamat Alexnak fogják hívni! Nagyon nehezen találtunk olyan nevet, ami tetszik mindenkinek, és egészen a múlt hétig fogalmunk sem volt, hogy fogják hívni! Üdv 34 hetes kismama
2008. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is kisfiam lesz, és hasonlóan éreztem.

Én lányt szerettem volna, és temérdek lánynévvel készültem. Abból sok tetszik.

Mikor kiderült, hogy fiu gondba lettem, de végül a Dániel mellett döntöttünk.

Bár a Martin és a Szabolcs is szóba került.

Üdv: 36 hetes kismami

2008. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kisfiam lesz, és mi is nagyon sokáig gondolkodtunk, hogy mi legyen a neve. Nem akartunk olyan nevet adni neki, ami túl gyakori, viszont nagyon ritkát sem. Így Ő Donát lesz:-)
2008. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szió!

Nekem kislányom lesz, de ha fiú lett volna a Boldizsár, Edvárd, Sebestyén és a Kristóf nevek közül választottunk volna.

2008. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kislányom lesz, de fiú esetén Olivér, Marcell, Bálint, Dániel lett volna.

üdv: 31 hetes

2008. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!