Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Srácok, ha gyereketek lesz...

Srácok, ha gyereketek lesz nem para?

Figyelt kérdés
A barátnőm várandós és tökre őrülnék, ha lenne egy gyermekem, ellenben a csajszi elég hisztis. Másfél éve vagyunk együtt, de elején csak szexkapcsolatnak indult. Most félek, hogy nem jövünk majd ki jól, hiszti lesz, megcsalom, rám nyomulnak, megunom, vagy akár csak még nem akarom elkötelezni magam. Ellenben a hölgynek elvileg nem lehet gyereke nagyon valami betegség miatt, de most bejött. Az abortuszon is gondolkodom, de elég paraszt dolog szerintem. Idővel kialakul az apaság vagy mi?

2017. jan. 11. 23:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
85%
Szegény gyerek...
2017. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem az apasag itt a fo kerdes hanem h egyutt akardz e velearadni ha szinte lehetetlen h gyereke legyen (hacsak nem direkt kurt at) de most osszejott akkor semmikepp se vetesse el max te nem leszel az apja (majd csak talal mast) de ha szereted akkor csak elhatarozas kerdese az egesz.
2017. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim válasza:
70%

Ne is haragudj, vagy igazából de, teljesen mindegy. Az írásod alapján tényleg "paraszt" vagy. Nagyon is. A szavaidból egyáltalán nem azt veszem ki, hogy szeretnéd ezt a szegény lányt, aki a te babádat hordja a szíve alatt.

Nagyon-nagyon gyerek vagy, és előre látom, mekkora felelősség terheli majd a barátnődet, később esetleg a feleségedet.

Ha nem készültél fel egy ilyenre, SŐT mondjuk úgy, hogy semmi komolyra, akkor annyi férfiúi becsület, kedvesem, lehetett volna benned, hogy ezt tisztázod a hölgyeménnyel is. Még úgy...valamikor...a LEGELEJÉN?!

UGYANIS! Ha már úgy állsz a dologhoz, hogy "megunom" vagy "megcsalom", akkor, kérem szépen, szerintem itt szó sincs szerelemről.

Ez nem csak, hogy téged idézzelek, "szexkapcsolatnak indult", mert barátom, ez a te részedről a mai napig az.

Ilyen kecsegtető lehetőséget olvasva a legtöbb kitartást kívánom a lánynak, akármilyen hisztis is, mert talán van is miért hisztiznie, ha a fiú, akit feltehetőleg (jó eséllyel!) szeret, olyan gondolatok cikáznak a fejében, hogy megcsalja...

Akit én szeretek, még a gondolattal se játszom el. Létezik, hogy ráunsz, persze, létezik, hogy szétmentek, házasságban is, csak azt a szegény gyereket sajnálom, aki ezt meg fogja élni.

2017. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:

A leányzó amúgy a hisztin kívül tök normális. Takarít, jófej, jó vele az ágyban és csodás a főztje. Csak én lehet picit érzelmileg szegény vagyok, vagy egyszerűen még csak gyerek, ahogy a hölgy mondta előttem (32). A megunást amúhy nem úgy gondoltam, hogy fél órán belül, hanem , hogy mondjuk pár év múlva.

Fiuk Ti sose gondoltok arra, ha rátok, nyomul egy csaj, hogy hmmmmm megtehetném és sose derülne ki? Vagy esetleg nem tettétek meg? Nem akarom most megcsalni, lehet sose fogom, csak mégis most nem csak arról van szó, hogy járunk vagy nem, hanem lesz egy gyerek is a képben akit nem kéne szarban hagyni.

2017. jan. 11. 23:26
 5/62 anonim válasza:
89%

Nem megbántani akartalak, csak szörnyű forgatókönyvet látok magam előtt az általad leírtak alapján.

A mostani válaszodból viszont arra következtetek, hogy pánikba estél. Nagyon. Hirtelen jött és szokatlan, és később ez az életed rész lesz, aztán pedig teljesen ez lesz az életed. Attól függ, melyiket akarod majd.

Nyilván, értem én, hogy évekkel későbbre gondoltál, csak rossz ezt így olvasni. Mintha nyilvánvalót közölnél, de odabiggyeszted, hogy "lesz egy gyerekünk is, amúgy."

Nem szép összkép, ugye érted?

Ha megszületik a gyerek, még belejöhetsz, ha igazán akarod.

Most egyáltalán nem viselkedsz felnőttként, kétségbeesett vagy, de ez rendben van.

Csak légy őszinte, mármint a barátnőddel, ezen a téren. Mondd el neki a félelmeidet, mert később sok konfliktus adódhat belőle.



Gratulálok a babádhoz, mellesleg!



#3

2017. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
71%

Ezért próbáknak az emberek olyannal gyereket csinálni, akivel együtt akarnak lenni.

De a legnagyobb szerelemből is lehet az, hogy megunják egymást, ha nem tesznek ellene semmit...

Ez döntés kérdése. Nem vagy állat, hogy ne tudj urakodni magadon, de persze akarat kell hozzá. Eldől, hogy milyen ember vagy. Semmi máson nem múlik csak a döntéseden.



És egyébként mindig kiderül a megcsalás.

2017. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 Carragher_x ***** válasza:
80%

Azt, hogy a jövőben mi lesz, nem tudhatod. Szóval azon kár rágódni, hogy mi lesz ha elmúlik a vonzalom, ha más képbe kerül...stb Ezekre senki sem tud felkészülni és senki sem tudja kijelenteni, hogy "márpedig én aztán biztos kitartok". Aki így tesz, az még saját magának is hazudik.

Arra viszont kezdd el felkészíteni magad, hogy nagyon meg fog változni az életed. S erre nyilvánvalóan nem vagy felkészülve. De van egy jó hírem mellé: soha senki nincs rá felkészülve.:) A szülő szerep hatalmas változást jelent, ebbe bizony csak menet közben lehet beletanulni.

Attól se ijedj meg, ha a csecsemő megszületésével nem érzed még egyből "apának" magad. A legtöbb férfinál ez akkor indul be, amikor a gyerek már elkezd kommunikálni.

2017. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
40%
Ha szereted a barátnődet (őszintén), és képes lennél felnevelni egy gyermeket, megtudsz adni neki mindent amire szüksége lesz és szeretetben neveled majd fel akkor ez eldőlt. De ha úgy érzed még nem vagy kész erre, lehet jobb ötlet örökbe adni, rengeteg szülő szeretne gyereket úgy hogy soha nem lehet majd nekik, viszont mindent megadnának neki amire szüksége lesz és biztonságban nőne fel szerető környezetben. Az abortuszt én elvetem.
2017. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
30%

Kedves, az abortuszom nem te, hanem a párod gondolkodhat, és jobban tenné egy ilyen paraszt apa mellett

Napi abortusz kamu 2017

2017. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
0%
32? Gyerek? Lassan középkorú vagy. Mikor akarsz gyereket, nagypapa korodban? Még ha 22, de 32 érett férfi lennél. Ez durva, csak 32 :D
2017. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!