Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon elítélendő ha én úgy...

Nagyon elítélendő ha én úgy döntöttem hogy nem akarok szülni gyereket?

Figyelt kérdés

Nem látom értelmét annak hogy gyerekem legyen.

Ez miért lett elvárás a nőkkel szemben ??!

Férfiak ti mit szóltok ehhez ha a barátnőtök/feleségetek kijelentené hogy nem szeretne gyereket ??



2017. jan. 11. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkinek van ilyen időszaka.
2017. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, hogy ezt illik még jóval összebútorozás/esküvő előtt közölni. Amúgy a te döntésed, biztosan találsz hasonló gondolkodású pasit magadnak.
2017. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Csak ezt ne abortusz útján érd el! Akkor senkinek nem ártasz vele!
2017. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A te dolgod.
2017. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha ezt kijelentené, akkor kivágnám és keresnék számomra normális nőt. Én akartam gyereket. Aki ebben nem partner, azt hiába szeretem, nincs közös jövőnk.


37 / F

2017. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem elítélendő.

Ez csak lehetőség, nem kötelező.

Nyilván olyan pasit kell találnod, aki szintén nem akar, különben sok konfliktus lesz ebből és valószínű rámegy a kapcsolat is előbb-utóbb.

Számomra az elítélendő mikor valaki véletlenül vagy tervezetten vállal gyereket, veri a mellét hogy ő felelősségteljesen megtartja, majd teljesen alkalmatlan szülőként egy romhalmazt nevel a gyerekből.

2017. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ebben semmi elítélendő, de pasit nagyon nehéz lesz találnod, egy idő után akarnak gyereket, pláne hogy nem nekik kell szenvedni a terhességgel és később a csecsemővel. Egyébként ez nem elvárás lett, hanem mindig is az volt, így marad fent az emberi faj, hogy a nők szülnek.
2017. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem elítélendő.

Az viszont annál inkább, ha egy párkapcsolatban évek múlva nyögi be a nő, hogy ő sose akar gyereket.

Én meg nyilván mindig úgy kerestem partnert, hogy - ha minden passzol - házasság, gyerek(ek) következnek, tehát egyrészt azonnal kivágnám, mint a sz...ó macskát, másrészt dühítene, hogy éveket rabolt el az életemből.

Ha a kapcsolat kezdeti szakaszában mondja el, az korrekt, akkor békében elválunk egymástól.

2017. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
53%
Kb. egymilliomodik hisztispitsa-kérdés 80 kérdőjellel+felkiáltójellel, baromi unalmas... Ha nem akarsz, nem szülsz, senki nem fog leszólítani az utcán, hogy miért nem tologatsz babakocsit, leb..szós levelet se kapsz a polgármestertől, pont lesz..rja mindenki, használod-e a méhedet. Ha véletlenül találnál pasit, aki elvisel, annak mondd meg idejekorán, ennyi a teendőd.
2017. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő. A te döntésed. Senki ne akarjon belebeszélni a méhedbe egy gyereket.
2017. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!