Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a helyemben eltiltanátok a...

Ti a helyemben eltiltanátok a barátnőjétől a lányomat?

Figyelt kérdés
17 éves a lányom és a barátnője is,és összejött egy 28 éves férfival.
2017. jan. 13. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ezért nem.
2017. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ezért tiltanod egymástól őket?Hol itt a logika?
2017. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

1. Ez kettejük ügye, és szerintem nem extrém dolog.


2. Eltiltani meg eleve nem tudnád a lányodat töle, legfeljebb attól kezdve átverne.

2017. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ki jött össze kivel? De végül is mindegy, egy 17 évest már nem nagyon tudsz tiltogatni.
2017. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2017. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Miért kéne eltiltani? Meg amúgy is, egy 17 évesnek akarod megszabni, hogy kivel barátkozzon? És miért lényeges az, hogy a barátnője pasija hány éves?
2017. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha szeretnéd, hogy innentől hazudjon neked, megpróbálhatod, de sikerülni nem fog.

Inkább beszélgess vele arról, miért kell várni az igazit, és mikor van itt a szexnek az ideje. És főleg, hogy tudja elkerülni a terhességet. (Pl. úgy, hogy ha aktuális lesz, nem kell titkolóznia előtted, hanem szólhat, hogy vidd el nőgyógyászhoz.)

2017. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

18 évesen egy külföldi, nős férfival jöttem össze. A szüleim nem hánytak cigánykereket, vita is volt, de végül bíztak az ítélőképességemben. Ki is mentem hozzá két hétre.

Aztán szakítottam, mert nem ltátam perspektívát, de a mai napig barátok vagyunk (közben el is vált), ha az országában járunk a férjemmel, össze is szoktunk futni vele. Pedig már 33 vagyok.


Ja, és az illető 23 évvel idősebb volt/van nálam.

Tehát nem raboltak el, nem erőszakoltak meg, de 15 éve barátok vagyunk és 2-3 évente látogatjuk egymást, illetve heti szinten tartjuk a kapcsolatot neten.

2017. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább egy 28 évessel jöjjön össze, mint egy 18 évessel.

Én inkább örülni fogok, ha a lányom nem a kortársai közül választ majd barátot.Szerintem minimum 5 évvel legyen a fiú idősebb.

2017. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!