Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús apák, ti büszkék lennétek...

Fiús apák, ti büszkék lennétek, ha a 14-15éves fiatok egy nála 2évvel idősebb lánnyal járna, vagy inkább eltiltanátok?

Figyelt kérdés
én egy 17 éves lány vagyok, és jóban vagyok egy ilyenkorú fiúval, lehet hogy több is lenne mint barátság, de félek a szüleitől, hogy pedofilnak néznek vagy ilyesmi. Valaki azt mondta, hogy ilyenkor az apák büszkék, de szerintem inkább ellenzik. Vagy mégsem?
2012. ápr. 15. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Igaz, hogy én nő vagyok, de én biztos nem lennék büszke.

Nem is tiltanám el, de ...

2012. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Mi az a 2 év, ugyanmár?

Szerintem semmi probléma nincs ezzel, vágj bele, ha tetszik a csávó... :)

Amúgy én nem hiszem, hogy bajuk lenne vele... :)

2012. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ez még messze van a pedofíliától. De tény, hogy a 17 éves lányok inkább a maguknál idősebb fiúkat szeretik. Mivel a fiúk eleve később érnek, mint a lányok. Nem is értem, mit eszek egy 14 éves fiún? Ő még gyerek, te meg már kész nő.
2012. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

a pedofil serdületlen gyerekekre hajt

a barátod serdületlen? ha nem nem vagy pedo

17 évesen miért ne barátkozhatnál 15 évessel

max kicsit anyatipus vagy :)

2012. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!