Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14+3 hetesen érdemes elmenni...

14+3 hetesen érdemes elmenni 4d-s babamoziba?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

20-26hetesen erdemesebb , viszont ugy hallottam harminc pár hetesen nem erdemes, akkor mar túl nagy a baba.

14hetesen mèg furcsák kicsit. Időben jelentkezz be, de én várnèk legalább 18.hetes korig!

2017. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan messze van még a 16.hét hogy a lássuk megint. Az is csak 2D a dokinál. A 19.heti genetikai még messzebb van..

Azért gondoltam mostanra.. H tudjam minden okés e..

2017. jan. 18. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem mesz egyszeruen 2D-re a dokidhoz? En is voltam 15hetesen. De 14hetesen nagyon penzkidobas a 4D. .. de te mar sztem eldontotted. De lehet h meg a neme se fog kiderulni
2017. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem még nem döntöttem el:)

A nemét most 12.héten szinte egyértelműen mondta a szonográfus hölgy:) Persze még bármi "változhat":)

Nem éljük bele magunkat:)

A Kislányomnál 19 hetesen voltunk babamozizni. Szuper volt:)

Csak most olyan távolinak tűnik ez a több mint 3 hét míg megyek a dokihoz. Azért nem gondoltam ő hozzá menni mert 4d az nyilván szebb képet ad vissza. És árban sem mindegy:) De inkább az élmény miatt.. Ide bejöhetne velem a kedvesem is,a dokihoz sajnos nem.:(

Ezek miatt is agyalgatok...

2017. jan. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!