Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes 3 éves lánynak elektro...

Érdemes 3 éves lánynak elektromos kisautót venni?

Figyelt kérdés
Férjem azt akar venni neki karácsonyra és a 1,5 éves fiunknak. A fiunak még oké mert mire használni tudja 2 éves lesz de a lány majdnem 4 szerintem neki felesleges. Az unokatesójuk is kapott lenne harc belőle ki megy vele de azért nem fogok kidobni 10 ezreket hogy nekik is legyen.
2016. dec. 6. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Lehet olcsóbban is venni, nem kell több 10ezret kidobni rá. Szerintem megéri venni, 4 évesen simán élvezni, főleg, hogy felnőtt emberek is szoktak távirányítós autóval/helikpoterrel és a most divatos drónnal játszani.

Amikor 6 voltam, versenyautópályát kaptunk mi tesók, azt az elektromosat, és imádtuk lány létünkre.

2016. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező olyanra gondolt amibe beleül a gyerek aztán 15 percet kocsikázik vele. Én olyat nem vennék, inkább pedálos Moszkvicsot az legalább fejleszti is fizikailag meg mentálisan is mire rájön hogyan hajt. Nekem is volt igaz nem Moszkvics, de pedálos gokart, szakadó esőben is hajtottam, esőkabát fel aztán go.
2016. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Bocsánat, félreértettem.

2016. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom imádná :-) sőt én is, ha beleférnék :-)
2016. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hajtani tud mert biciklizik már nyár óta. Biztos élvezné mert mikor kipróbáltuk az unokatesóét hogy működik e rendesen akkor le sem akart róla szálni. Csak nem nagy már ehhez majdnem 4 évesen?
2016. dec. 6. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:
A szomszédom 6 éves fiát nyáron ki sem lehetett belőle robbantani. Agyamra ment hogy az utcában rellizik vele már korán reggel :D szóval szerintem amig belefér élvezni fogja :)
2016. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!