Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a gyerek...

Mi a teendő, ha a gyerek felszökik a vonatra?

Figyelt kérdés
Hogy keresel meg egy négyéves gyereket, akinél nincs telefon, csak felmászott egy vonatra, ami elindult vele?
2017. jan. 22. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Viccelsz, ugye?
2017. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Lecsukni a szülőt.
2017. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elméletben kérdem.
2017. jan. 22. 16:02
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Felhivni a Mav direktet.Ok szolnak a jegyvizsglonak (ha nem tudod melyik vonatra szallt fel akk au akkor indulo vonat osszes jegyvizsgalojanak) ako megkeresi.Vissza szol.Kovetkezo allomason rendorseget megvarjak kozbe a szulonek szolnak.
2017. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2017. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Arra gondolsz, hogy a gyereknek megtetszik egy vonat és megakarja nézni belülről is? Tesóm egyszer majdnem megcsinálta.
2017. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, pont erre gondoltam :)
2017. jan. 22. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Első sorban a gyerek testi épsége és egészsége a fontos.

Aztán kialakítani valami jó viszonyt vele, hogy kezelhető legyen. Megtudni a nevét, melyik városban, melyik utcában lakik. A hangosbemondóba bemondani a nevét és, hogy keresi szüleit. Ha jönnek a szülők, akik látatlanban megmondják, hogy néz ki a gyerek és a gyerek is azonosítani tudja a szüleit, akkor megtörténik a túszcsere. Ha 1 órán belül nem jönnek a szülei, akkor keresni valami hatósági szervet, aki tudja azonosítani a gyereket. Bármennyire utálom a rendőröket és nem hiszem, hogy tudnak segíteni, én sem akarok a gyerek gyámja lenni, és inkább lepasszolom egy hivatalos szervnek.

2017. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg a kallernak feltűnne, ha nem is az, hogy egyedül van, de az, hogy nincs jegye, biztosan.


Ha látom, hogy felugrik és elindul a vonat akkor nyilván kiabálnék a vasutasnak, h állítsa meg a vonatot. Ha csak sejtem, hogy valamelyik vonatra felszállt, akkor az irodában szólnék. De amúgy nem tudom elképzelni, hogy ez megtörténjen.

2017. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a szülőt kéne agyoncsapni....hol a viharban volt,ha nem a 4 éves gyereke mellett?!Az én középső gyerekem vonatmániás,rendszeresen időzünk valamelyik pályaudvaron.Kedvence a Keleti.De nehogy már egy pillanatra is szem elől tévesszem!És ha a vonat alá esik?!Vagy tök máshová ténfergett el?Baromira nem vagyok szuperanyu,meg ősanya,de az a minimum,hogy 1000%-ig figyelek a gyerekeimre bárhol legyünk is.
2017. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!