Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, hogy akarok-e...

Nem tudom, hogy akarok-e gyereket, vagy nem, vagyis hogy csak félek, vagy valóban nem akarok. Más is volt ezzel így? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagy döntéseknél amúgy is úgy voltam mindig, hogy csak úgy beleugrottam a dolgokba. Most fogunk végre összeköltözni, lagzi már megvolt. És ugye többször leszünk együtt, és izgulok, hogy nagyon hamar összejön a baba. Aminek persze nagyon örülnénk, csak félek, hogy valóban itt-e az ideje. 30 éves koromig sem akarnék várni... 27 vagyok. És nem értem, hogy ebben a korban még miért nem érzem, hogy mostazonnalkell. Ez baj? :)

2016. szept. 7. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez engemis erdekel
2016. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Majd amikor összeköltöztök és sokat lesztek együtt akkor érezni fogod, míg távol vagy tőle addig normális hogy nem érzed.
2016. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem kortól függ, hogy mikor érzed.

Ha nem érzed, ne vágj bele akkor se, ha mások szerint már "ideje"! Csúnya vége lehet.

2016. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem laktok együtt még, pedig már házasok vagytok? Nem értem.
2016. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Van olyan aki biztosan erezte hogy most azonnal kell az elso gyerek?
2016. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5,

szerintem elég sokan.

Nálunk 8 éves párkapcsolatba érkezett, teljesen biztosak voltunk benne. Utólag se bántuk meg, ennek jó sok éve.

2016. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
8 évig semmit sem éreztetek aztán beütött a szikra? :D
2016. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

7#biztos terveztèk


De elotte egyutt kell elni, nyaralni, kettesben lenni, házat autot intezni ami kell.. aztan johet a gyerek. Nekunk is johetne de a lagzi utan , ugy lesz kerek a dolog. Bar mi csak 3eve vagyunk egyutt de a gyerek elso perctol tema h majd...:)

2016. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem tisztázod magadban hogy mit akarsz.. Addig inkább védekezzetek.
2016. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"És ugye többször leszünk együtt, és izgulok, hogy nagyon hamar összejön a baba"


Ha védekeztek akkor nem jön össze.

2016. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!