Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mentek sétálni babával/kics...

Ti mentek sétálni babával/kicsi gyerekkel amikor szmogriadó van?

Figyelt kérdés
Az oviban volt h ezért nem vitték ki őket, de ez se mindig van... nem tudom kimenjünk e, mert féltem a gyereket, de ha ez napokig így lesz megbolondulunk a négy fal között :D
2017. jan. 23. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem! Kettővel vagyok itthon. A Kicsi 15 hónapos, a Nagy 4 éves. A Nagy beteg volt, most már gyógyult pár napja, holnap elvileg mehet oviba. Tehát mi is a megboldonulás határán állunk, de ilyen ködben nem viszem ki őket. Sokat szellőztetek a házban, ott ahol éppen nem vagyunk. Naponta akár 4-5x is 15-20 percet helységenként! De most elvileg pár napon belül javulni foga helyzet!
2017. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. jan. 23. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem olyan borzasztó a helyzet, így igen, de amikor érzem hogy vacak a levegő, akkor be se kell mondják ahhoz, hogy ne menjünk.
2017. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Itt nálunk nincs szmogriadó, de ha lenne, nem mennénk sétálni. Mondjuk nekünk így is, úgy is muszáj kimenni, hogy a nagyot hazahozzuk a suliból, de ilyenkor nem teszünk kitérőket semerre, ha boltba kell menni, azt is a gyerekek nélkül intézem, ha már a férjem itthon van, vagy eleve ő megy vásárolni.

Persze, nem jó nekik bezárva egész nap, de ez van. Ha kibírják pár napig az emberek anélkül, hogy autó lenne a popijuk alatt, akkor hamar vége lesz.

2017. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Eszembe se jut!Az oviban/suliban se viszik ki Őket(szerencsére).
2017. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
33%
Jaj, a falusi élet, de jó ,hogy itt nem kell ilyenekre figyelni!
2017. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nálunk mondjuk most jó a levegő, hegyen lakunk.
2017. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vinném ki, oviban se viszik ki őket.


Az elsőnek írnám, hogy a sok szellőztetés sem ajánlott állítólag.

2017. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jol tettem, kissé paranoiásnak gondoltam magam, de akkor mégsem vagyok az :)

Szellőztetésen is gondolkoztam, de muszáj, mert nagyon be tud állni a levegő a lakásba, ráadásul férjem influenzás... baciktól jobban félek. Az a 2-3 perc levegő csak nem árt...

2017. jan. 24. 00:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát csak nem javul....mire javulna meg megint romlást igérnek...remek...
2017. jan. 25. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!