Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenthet ez valamiféle...

Jelenthet ez valamiféle problémát?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja szedem a Tri-regol 21+7 fajta fogamzásgátló gyógyszert.

Eddig nem volt semmi probléma, normálisan megjött, általában 5-6 napig van meg. (Barna folyás és vérzés)

Most vasárnap kellett megjönnie, meg is jött nem volt sok, de ez oké. Viszont tegnap délutánra és mára már semmi sincs. Sose volt meg ilyen a 9 hónap alatt.

Lehet valami baj e mögött? Vagy a megfázás is közbe szólhat? Vagy most miért lehet ez?



2017. jan. 24. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, a Tri-regolt még gyártják és felírják a mai napig?

Bocs, nem tudom, hogy nálad pontosan mi okozza ezt, de ha legközelebb mész gyógyszert írani, kérj másikat, mert ez nagyon sz*r, nagyon elavult gyógyszer már. És már 15 éve is gagyi volt, amikor én szedtem.

2017. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyot néztem...én 20!!! éve szedtem, de igen, hallottam hogy akkor sem a legjobb volt már (nekem mindenféle bajom lett tőle), de egy nyugdíjas nőgyógyász írta fel...
2017. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is mar nyugdíjba ment aki felírta

Es nagyon meglepődtem amit írtatok!

Tuti keresek más nodokit es megkérem mást írjon fel!

Köszönöm nektek!

2017. jan. 25. 15:28
 4/4 anonim válasza:
nekem is pont ez a probléma, csak volt a gyógyszer szedése alatt is vérzésem, és mikor megjött szinte el is múlt egyből. én is náthás plusz lázas voltam, lehet ez az oka.(symiciát szedek)
2017. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!