Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti ultrahang (nucha...

12. heti ultrahang (nucha szűrés) okozhat valamiféle problémát ha úgy megyek, hogy csak 11 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Utolsó menstruáció alapján szerdán lennék 12 hetes terhes. De a baba később fogant, ezért én szerdára csak 11 hetet mondanék. A dokim azt mondta inkább menjek előbb, mint esetleg késő legyen. Szerintetek okoz ez valamilyen problémát a nyaki redő vizsgálatnál? Vagy visszafognak hívni 1 héttel később, hogy újra megnézzék? Vagy a 11. héten is adhat megfelelő eredményt az ultrahang vizsgálat ? Hogy szokott ez lenni? Valószínűleg hüvelyi ultrahang lesz.
2014. jan. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
11-13 hét között csinálják(persze a legideálisabb a 12.hét)Amikor a lányommmal voltam terhes 11+3 hetes voltam,tökéletes eredményt mutatott az uh
2014. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valójában attól félek, hogy lehet nem lesz még 11 hetes sem. Hiába voltam már 3 ultrahangon is azóta, nem mérték meg egyszer sem a babát. Azt mondták majd a 12. heti ultrahangon tudják megmondani pontosan hány hetes a terhesség. Amikor 8,5 hetesen voltam (szerintem 8,5) akkor már babszem formája volt a babának és a hasi ultrahang mozgására összerándult és picit látni lehetett ahogy mozgolódik. Kezét, lábát nem tudtam kivenni rendesen. A doki azt mondta szépen fejlődik. Azóta számolom, hogy most lenne szerdán 11 hetes. Az úgy lehetséges? Kiszűrhető már ilyenkor is ha valami probléma van például down-kór vagy hasonló?
2014. jan. 3. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én pont ma voltam, eddig úgy tudtuk hogy a baba 12 hetes, de az ultrahangon azt mondta az orvos hogy a mérete alapján(39mm) még csak 11.hetes. Nem volt semmi baj, csupán kaptam egy újabb időpontot jövőhétre.
2014. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!