Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyja nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anyja nagyon utálom! Lehet ez ellen tenni valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minden nap arra kènyszeriti, hogy szakítson velem. Olyan szinten rászállt hogy hónapok óta sîrógörcsei vannak. Többször azt mondta a barátnőmnek, hogy ha annyira szeret akkor csomagoljon és költözzön el otthonról! Mert nekem nincs kocsit és egyetem mellett nem dolgozom ezek a fő indokok ellenem.
2016. márc. 24. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Fejeld meg, én azt csinálnám. Az ilyen anya sz*rt se törődik a lánya érzelmeivel. Nem vagy neki szimpatikus és nem tudja elfogadni hogy a kicsi lánya veled boldog, ezért nem hogy téged a saját lányát tartja érzelmi terrorban. Önző és gyerekes viselkedés.
2016. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne az anyós érdekeljen. Amúgy meg költözzetek össze. Találjatok ki valamit közösen.
2016. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudunk elkoltözni mert tanulók ő pedig dolgozik. Mind a ketten helyhez vagyunk kötve.
2016. márc. 24. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen "anyós" meg tudja keseríteni az elkövetkezendő életeteket, bármeddig is tartson a kapcsolat...
2016. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A magyar helyesírás nagyon szeretem!
2016. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Anyukámnak sem tetszett az első nagy szerelmem, de nem mondta el nekem, sőt, nagyon is kedvesen bánt vele. Amikor 8 hónap után csúnyán átverve ottmaradtam, anyu akkor fejtette ki a véleményét. Azt mondta, felesleges lett volna bármit is mondania, a szerelemtől vak voltam és csak mi ketten vesztünk volna össze. Rendes volt tőle, szép példa, miként tegyek majd anyósjelöltként:)
2016. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell adni a véleményére, kirohanásaira, tojd le magasról. Nem vele vagy, hanem a lányával. Ő csak magának akar jót, nem a lányának. Emberileg egy nulla.
2016. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De idegileg tönkre teszi. Már múltkor is eljutott odáig, hogy szakít velem mert nem bírja. Minden nap ezzel szekálja
2016. márc. 24. 13:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor költözzön hozzád, hozzátok. Vagy beszélj az apjával, testvérével, valakivel a családból hogy ne művelje ezt. Elhiszem hogy agyrém és felidegesít.

Az ember leb.@szna egy jókora nyakast az ilyennek, vagy szemen köpné, de az nem megoldás, nem humánus.

Kérd ki a szüleid véleményét, tanácsát, hátha tudnak segíteni.

2016. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az apjának szava nincs otthon, hiába is kedvel engem. Holnap leülök a tesójával beszélni, hátha tudunk a helyzettel kezdeni valamit! Mert tegnap is a barátnőmet lelkileg annyira ette az anyja, hogy azt mondta inkább szakít velem mert nem bírja tovább
2016. márc. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!