Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kovetkezmenyei vannak...

VerO76 kérdése:

Milyen kovetkezmenyei vannak annak ha egy apa a 4 eves kisfiat tudatosan az anyja ellen forditja? (az oviban surgetik h uj pszichologushoz kell vinni de az meg 3 het. )

Figyelt kérdés
2 eves koraban kezdodott. A kisfiam boldog es kiegyensulyozott volt.majd a sogorom a kozelunkbe koltozott. O zsarnok volt a gyerekem apjaval is azelott. Hosszu tures utan kirobbantam. Az exem nem vedett meg. A gyerek akkor siras nelkul figyelt bennunket.vegig hallotta hogy miket mondott ram ami rola szolt...majd ezutan egyik vasarnap elvitte hozza a fiam.aki amikor visszahozta hozzam az apja azt mondta nekem,hogy gonosz. Kerdem ki gonosz? Azt valaszolta anya. Azt is megkerdeztem ki mondta. A valasz a kersztapja neve volt akinel voltak. Szetvaltunk.haza koltoztunk a szuleimhez.az apja meg kozeledett hozzam...erezni lehetett azt ahogy a testvere es az anyja ellenem befolyasolta. Majd egy fiatal no elbolonditotta. A sogor baratnojenek a baratnoje. Azutan hogy osszejottek a kisfiam elmobdta nekrm,hogy apa azt mondta ram hogy csunya...elinditottak egy lavinat. A gyerek azota lelkileg es testileg bantalmaz .engem is a szuleimet. Uj pszichologushoz kell vinnem. Ezt kertem az oviban. Akarhanyszor vissza hozza az apja negativ iranyba valtozik. Erzeketlen es kozombos lett holott nem ilyen volt. Az apja tudja hogy mit nem szeretek.ismeti a gyengeimet es ezeket felhasznaljak ellenem. Mire kell szamitanom?mindent eddig is megtettem.ezutan is... Ez egy eletre szolo kuzdelem lesz? Belekoptek a levesembe. Tudjam be ezt elozo eletbeli karmanak? Vagy tenyleg vannak ilxen emberek akik a tetteikert nem felelnek?

#anya #gyerekvedelem #lelkivilag helyreallitasa
2017. jan. 26. 11:36
1 2
 11/11 acelsziv ***** válasza:
Ba ssza meg nem csak a tüneteket kell kezelni, hanem a forrást megszüntetni. Esetedben az apát kiiktatni. Azonnal gyámügy és feljelentést tenni a történtek miatt. Pert indítani, hogy a láthatási jogát vonják meg a gennyládának, mert most csinál idióta lelki nyomorékot a kisfiadból.
2017. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!