Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Petrezselyem Zselyke név hogy...

Petrezselyem Zselyke név hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Csúcs! Oda-vissza vagyok tőle/érte! :)))
2017. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem annyira, vagy inkább kifejezetten nem passzol a Zselyke a vezetéknévhez :S
2017. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jót röhögtem :D
2017. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Zöld Petrezselyem jobb lenne.
2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Jaaa, hogy a Petrezselyem az a vezetéknév? Azzal sajnos már nem lehet mit kezdeni.

De ha feltétlen ki akarod röhögtetni a gyereket, akkor ha lány, legyen Babér, ha fiú, akkor Bors. Több gyereknél ügyesen csinálva egy komplett receptet is össze tudtok hozni.

2017. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg a Petrezselyem a vezetéknév? Húú, nehéz dolgotok lesz. Ehhez szerintem valami nagyon egyszerű keresztnevet adjatok...Anna, Kata, vmi hasonlót. A Zselyke szép, de ehhez a vezetéknévhez túl különleges.
2017. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a Piros Málna és a Nagy Barna jobb.
2017. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szoktam senki nevén viccelődni, de azért lássuk be, hogy eleve ez a vezetéknév hordoz magában némi humor forrást. A Zselyke név jelentése patak, ha jól tudom, viszont hangzásra mégis olyan mintha egy fűszernövény lenne, vagy akár a petrezselyem becézése. Nem jó együtt, mintha nem egy név lenne, vagy max egy gyerekmese szereplőjének tudnám elképzelni, mint pl a Saláta Sára. Ilyen vezetéknév mellé valami egyszerűbb nevet választanék, ami nem rímel vele.
2017. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Annyira jót röhögtem!😂

Bocsi,de ez így borzasztó...

Szerintem ezek jobbak lennének:

Petrezselyem Anna

Petrezselyem Eszter

Petrezselyem Adél

Petrezselyem Bianka

Petrezselyem Jázmin

Petrezselyem Hanna

2017. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
PetreZselyke,borzalmas.Valami egyszerűbb nevet választanék.Kb mintha Liliom Lili,Őszi Barack stb. lenne.Kicseszés lenne a gyerekkel.
2017. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!