Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-4-ig dolgozó anyukák ti...

8-4-ig dolgozó anyukák ti hogy bírjátok a gyermeketek nélkül?

Figyelt kérdés
Rettenetesen hiányzik a kisfiam.
2017. jan. 26. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól bírom. Tudom, hogy jól érzi magát az oviban délelőtt és a nagyszülőknél délután. Ha reggel sírna oviba menet vagy délután a szüleimnél, akkor nehéz lenne. De így könnyebb, hogy tudom, hogy boldogan telik a napja.
2017. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leköt a munkám, nincs időm napközben máson agyalni. (Most nem dolgozok, mielőtt bárki belekötne.)
2017. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

A kisfiam oviba, a kislányom bölcsibe jár, én augusztusban mentem vissza dolgozni, Ők ősszel kezdték az ovit, bölcsit.

Az eleje nagyon nehéz volt, a beszoktatás idején majd megőrültem Nélkülük. Most már tudom, hogy elsősorban aggódtam Értük, hogy vajon jól vannak-e, nem sírnak-e, találnak-e kisbarátokat maguknak. Nagyon aggódtam.

A beszoktatás viszonylag gördülékenyen ment, kb. 1 hetes sírás volt mindkettejüknél. Azóta imádják az ovit, bölcsit, szinte repülnek a barátaikhoz, az óvónénihez, gondozónénihez. Én pedig most már szuperül érzem magam a munkahelyemen, már nem őrülök meg a hiányuktól. Természetesen délután már várom, hogy megölelhessem Őket, és a napom fénypontja, amikor otthon nekiállunk játszani vacsoráig. De megtörtént egy bizonyos fokig a leválás: Ők leváltak rólam egy picit, én leváltam Róluk egy picit. Ez természetes, így a jó.

Te mikor mentél vissza dolgozni? Ha még nagyon friss a változás, ne csodálkozz, hogy annyira hiányoznak! Változik majd ez, legalábbis csitul majd ez a vihar a lelkedben.

2017. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lett 0 százalék a válaszom? Nem különösebben érdekelnek a százalékok, csak azt nem tudom, milyen haszontalan dolgot írtam.
2017. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!