Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál miatt késhet ennyit?

Spirál miatt késhet ennyit?

Figyelt kérdés

November végén rakta fel az orvos a goldliliyt. Első hónapban pecsételgettem, majd megjött 27 napra és majd 10 napig megvolt. Normál esetben 33-34 napos ciklusom van.

Most a 38. Napon járok és még mindig nem jött meg. Sosem volt még ilyen hosszú ciklusom. Most már kezdek idegeskedni, nehogy terhesség legyen a vége. Az orvos azt mondta, hogy ezz 99%-os védelmet nyújt. Remélem valóban így van... Képes ez így felborítani a ciklust? Ideges vagyok...remélem nem velem történik meg, hogy a második spirálos hónapban teherbe esik. Ez nem létezik!


2017. jan. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet
2017. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, csinálok persze...csak egyszerűen nem hiszem el, hogy itt tartok. Meg egy db tesztem van itthon. Nem akartam feleslegesen ellőni, de azt hiszem reggel megcsinálom.
2017. jan. 29. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszteltel?
2017. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, negatív lett Hála, de akkor sem értem, hogy miért nem jön meg.
2017. jan. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!