Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért nem jó...

Ezen az oldalon miért nem jó semmi? Ha valaki abortuszra megy, akkor az sem, de ha örökbeadós kérdést olvasok, ott meg azt tanácsolják inkább vetesse el?!

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam 2 kérdést.

Az egyik, hogy abortusza lesz,mert nem tudja felnevelni, ott egyetértettem a válaszadókkal,hogyha örökbeadná, valakik egy csecsemő boldog szülei lehetnek. Szerintem ez egy nagyon szép dolog.

Másik kérdés, egy arra irányuló, hogy megszülné a picit, hisz nincs szíve abortálni, de nem tudja eltartani, inkább örökbeadná gondos szülőknek, ott meg azt kapta , hogy akkor inkább ne tartsa meg.


Itt ezeket a válaszokat ennyire különböző emberek adják, vagy senkinek nem jó semmi?


2017. febr. 3. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Mindenkinek más a véleménye, ez azért van.

Valaki megérti azt, hogy valaki már magát a terhességet sem akarja végig csinálni, nem akarja kihordani, nem akarja megszülni, ezért inkább abortuszra megy.

Valaki meg kihordaná, megszülné, mert úgy van vele, hogy ha már megfogant, akkor maradjon életben és mások meg, akik fel tudják nevelni, akkor ők meg szeretetben megteszik mindezt.

Mások meg azon a véleményen vannak, hogy ha mindenki normálisan védekezne és odafigyelne a dolgokra, akkor eleve nem is esne teherbe és nem kéne ilyeneken gondolkoznia.

Szóval ahány ember, annyi gondolkodásmód.

2017. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Sokféle ember van, és sokféle válasz.

És életkorfüggő is, én pl. ey 16-17 évesnél nem tartom jó ötletnek megtartani, 30-on túl meg nem tartom jó ötletnek elvetetni.

2017. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Ha valaki egyetért az nem fog hőzöngve beírni, hogy "IGAZADVAN MORE", de ha olyat lát az átag paraszt, amin felqrja az agyát akkor jön nyáladzva, hogy "TE NYOMORÉK ÍGY MEG ÚGY..."


Tehát a válaszok nem reprezentatívak, és jellemzően a megosztó témáknál először a támadások a hangosak, mert akinek semleges vagy aki egyetért vele annak nincs mit hozzáfűznie.

2017. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen , itt ebbe a kategóriába sokat vagyok, de járok máshova is, én úgy tapasztalom (javítsatok ki ha tévedek), hogy ez a témakör a leghangosabb mindig, itt mindig megy az unatkozás, a szidás, a feszülség levezetés, na meg az ezo,meg a politika :D :).

Nem rég egy végére kiderült kamu kérdéssel találkoztam, hogy egy Édesanyának, hogy van arra ideje, hogy kamu kérdéseket írjon ki..:).

2017. febr. 3. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert ezen az oldalon MINDENKINEK MINDEN KÉRDÉSNÉL MÁS A VÉLEMÉNYE!
2017. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kutyás topic még ilyen...

Tegnap olvastam egy kérdést, hogy a nagyi eltörte a lábát és az unoka ápolja,akinek benti kutyája van, de a nagyi allergiás.

A kutya kikerült a 13-6 fokos garázsba, mindenki azt írta, a nagyi maradjon csak szépen otthon, vegyenek neki fel valakit, de nehogy már a fűtött garázsban kerüljön. Sőt volt olyan is aki azt írta, a nagyi már úgyis öreg, a kutya meg fiatal, a kutya fontosabb.

Mindenhol vannak elvakult emberek...

2017. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik volt a kamu kérdés?
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Negyedik: Igen, így van, de a kulturált megfogalmazás, és ezek közt az ócsárlások közt, nagyon nagy különbségek vannak. Ezt kellene ugye megérteni, mert ahogy néha egymást minősítik, alapvető kérdéseknél ha összekapnak, jön a szöveg 'Nem kellett volna szülnöd, szegény gyerek' stb stb... (és itt nem rossz anyákról beszélünk)


A kérdés pedig arról szólt,hogy valamilyen dobozos narancslét felforralt, és azt itta meg a 6 hós babájával, a végén meg írta, hogy kicsit hülyéskedett.

Én még nem szültem, csak olvasgatom, és még én is megirigyeltem a szabadidejét :).

2017. febr. 3. 22:05
 9/9 A kérdező kommentje:

ötödik: Igen, na meg az, ott én is olvastam:

Amit én olvastam, hogy hogy védje meg a kisfiát a kutyáktól, és ott is jöttek a minősíthetetlen kommentek a szülőre, hogy inkább a fiát nevelje meg :D

Azon én is elszörnyedtem , hogy mennyire ostoba, fanatikusak vannak..:).

2017. febr. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!