Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül vállalnád a terhessége...

Egyedül vállalnád a terhességet vagy abortuszra mennél?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista nőről van szó. Dolgozni nem tudna, de gyest kapna. A családja átlagos anyagi helyzetű. De szeret bulizni, szeret férfiakkal ismerkedni. Nem tudja, hogy bírná évekig hogy nem ismerkedhet. Főleg mivel a gyerek apja éli az életét. Ti hogyan döntenétek?
2015. nov. 8. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Az ő helyében? Nem.


Ha én estem volna 22 évesen teherbe, igen. Dolgoztam a leendő szakmámban egyetem mellett, járt volna a GYED (igaz, elég kevés, mert részmunkaidős voltam). Nem rajongtam a bulizásért, nem váltogattam a pasikat, mint a bugyimat....

2015. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

"De szeret bulizni, szeret férfiakkal ismerkedni. Nem tudja, hogy bírná évekig hogy nem ismerkedhet."


Így semmiképp. Egyszerűen még nem való neki az anyaság.


Mindezektől függetlenül én magam biztos nem vállalnék egyedül terhességet ilyen fiatalon. Ha 27-28 éves vagyok, nagyon vágyom a gyerekre és minden körülmény adott, akkor igen, egyéb helyzetekben nem.

2015. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen helyzetben biztos nem vállalnám.
2015. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Kérdésedből kiindulva ne tarsd meg (sajnos)!!

Mivel a kerdesedben nem azon agyalsz hogy megakarod tartani csak epp az anyagi gondoktól félsz...hanem abbol áll hogy higy fogsz bulizni es ferfiakal ismerkedni!!

Ilyen esetben jobb véleményt sem alkotni rólad,gyereket neg vetesd el jobban jar ő mint melleted!

Legkozelebb vedekez ha neked az életed a bulizás es a ferfiak!!

2015. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem neki való az anyaság és előbb-utóbb meggyűlöli a gyereket (mert őt fogja hibáztatni, az ő kis létét, hogy gátolja a bulizásban és a fiatalság megélésében.) Ráadásul ritka önző dolog bevállani egy gyereket apa nélkül és eleve megfosztani a családtól: apa, tesvér, rokonok. Ráadásul éretlen és döntésképtelen. Interneten szavaztatja meg az életét másokkal, hogy mit tegyen ilyen fontos kérdésekben.
2015. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, nem is írtam ezt sehol. Egy ismerősömmel történt csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2015. nov. 8. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
szóval ri.anc... nem tartanám meg, nem büntetném szegény gyereket ilyen anyával. Ha én lettem volna ebben a helyzetben, gondolkodás nélkül megtartottam volna, bár én akkor már saját lakásban éltem, és éppen lediplomáztam. Egyébként meg diplomás gyedet kapna.
2015. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz én már nem 22 éves vagyok, de nálunk is becsúszott egy baba. Én úgy döntöttem megtartom, és hála az égnek párom is észhez tért végül, nem maradtam egyedül. Boldogabbak vagyunk mint valaha. :)
2015. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!