Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált szülők, nálatok hogyan...

Elvált szülők, nálatok hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Akiknék még nagyon pici volt a baba,amikor szétmentetek apukával.Később hogyan magyaráztátok el,h nálatok apa miért csak hétvégente van?Hogy a kicsi életében sosem lesz együtt a család?hogyan fogadta el ezt a gyermeked?iszonyatosan kétségbe vagyok esve.
2017. febr. 6. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb baba esetén,ő megszokja hogy apa csak akkor van.

Én lányom 3 éves volt,mikor külön költöztünk. Sokat sírt,hogy hiányzik az apja,aztán ez elmúlt,mikor párom ide költözött. A nagy apjával régóta külön voltunk már,de amíg lakást nem találtam,ott éltünk,aztán páromat régebb óta ismertem már,hamar ideköltözött. Mikor itt ragadt,elmúlt a sok sírás. Eltelt már több,mint egy év,van kistesó is már. Apja nem látta már most dec 29 óta,azóta is jan 14 meg febr 5kérdezte meg nem e beteg a gyerek és ennyi. Néha emlegeti lányom,de pont azért,mert ő már érti,hogy apa volt,mióta eljöttünk,sose keresi őt.

Nagyon szomorú vagyok,jobb lenne ha vagy rendszeresen vagy sehogyse vinné. Utóbbi lenne a legjobb,de ez a köztes állapot... Semmi értelme.

2017. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon pici, akkor "nem lesz gond", úgy értem könnyebb lesz a dolog... nálunk baba volt még akkor, semmi gond nem volt ebből. Amikor közösségbe került (oviba), akkor jött csak elő, hogy másoknak apukájuk is van, nekem miért nincs. Addigra meg már lehetett vele beszélni erről (nyilván finoman, a saját szintjén).
2017. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha az apa egyáltalán nem jelentkezne?

tévedsz. Túl sok kamaszt láttam komoly önértékelési gondokkal, amiért az apjuk nem is kíváncsi rájuk. olyanokat is, akiket csecsemőkorban hagyott el az apa.

Logikusan semmi értelme, hiszen az apa nem ismeri őket, tehát nem tudhatja milyen emberek, nem lehet, hogy emiatt nem foglalkozik velük. De az érzelmek sajnos nem így működnek.

2017. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!