Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciciröl valo leszoktatás hogy...

Ciciröl valo leszoktatás hogy zajlott nálatok? (2-3 éve gyermekre gondoltam)

Figyelt kérdés
lányom még cicizik de csak is kizárolagosan alváshoz (éjjel minimum 3 szor még felébred és kér.
2015. febr. 22. 09:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
UI: hagyd üvölteni dolgot ne is emlitéstek
2015. febr. 22. 09:04
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem hagyod üvölteni, akkor sehogy.
2015. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
sose üvöltött a gyermekemnem is fogom hagyni valami kevésbé drasztikus modzserre lennék vevö. vna valami jot tipp?
2015. febr. 22. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szoptasd még 6 évesen is, vagy amíg le nem szokik magától, de erre kicsi az esély.
2015. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Azért egy 3 éves már elég értelmes, magyarázd el neki, hogy már nagy, és ez csak a piciknek való. Kap helyette szép poharat, bögrét, szívószálast, abból kapja majd a tejet/teát/kakaót....

Ismerősöm úgy szoktatta le a lányát, hogy egy hétre elvitte a nagymamához, ahol ugye nincs cici. De a gyerek amint hazaért kérte, pedig a mamánál nem jutott eszébe. De nem felejtette el. De ezután már nem kapott.

2015. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
az jó ötlet amit előző írt :-) tuti van egy barbies pohár vagy hasonló amit nagyon szeretne. meg elalváshoz is valami plüsst vagy valamit amit éjszakára az ágyába vihet
2015. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Enyém is itt lóg még rajtam, pedig májusban három éves lesz. :D

A lányomnál úgy sikerült két és fél évesen, hogy akkor ő már beszélt és egyszerűen megbeszéltem vele, a fiam viszont még nem beszél, így nehezebb.

2015. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Szintén megbeszéltem vele, neki mondjuk csak elalváshoz kellett, éjszaka már nem. Pont mentünk valahová nyaralni, ahol többen aludtunk és megbeszéltük, hogy ő már nagy fiú, nem lehet ott már cicivel elaludni. Szépen le is szokott róla pár nap alatt, nem volt hiszti, pedig nagyon féltem tőle.
2015. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Türelemmel, nem drasztikusan. Lehet, hogy hónapokba fog telni. Ahogy egyre kevesebb lesz a tejed, egyre kevesebbet fogja kérni. Nálunk legalábbis 3-ból 2-nél így volt.
2015. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2 ev 8 honapos volt. Akkor mar csak napi 1szer cicizett a delutani alvashoz( azon aludt el). Mivel oviba ment ezert muszaj volt errol leszoktatni. Azt mondtam neki hogy sajnos elromlott es egyelore nem cicizhet. Varta is egy ideig hogy megjavul vegul elfelejtette az egeszet. Ha azt mondtam volna hogy soha tobbet abbol balhe lett volna. Az ovira pedig nem akartam fogni nehogy emiatt megutalja.
2015. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!