Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vehetek be megint Nurofent?

Mikor vehetek be megint Nurofent?

Figyelt kérdés
Ma jött meg reggel, bevettem 7-kor egy Nurofen Immedia Ultra-t (400 mg) és eddig egész jó volt, nem voltak olyan durva görcseim, mint ahogy azok amúgy lenni szoktak (máskor, ha nem veszek be fájás előtt, a falat szoktam kaparni a fájdalomtól) 8 órás hatást ígért , ami be is vált, viszont a 8 h lejárt és most megint el kezdett fájni, családdal megyünk egy óra múlva előadásra, félek, nehogy ott rosszul legyek (volt már rá példa...) Bevehetek most még egy Nurofent vagy lesz valami bajom tőle? Vagy esetleg kihányom ha mégsem kellett volna beszedni? 16/L

2017. febr. 11. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem, hogy rossz témába írtam.... Huppsz..
2017. febr. 11. 15:47
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyum azt mondta, 12 óránként kell bevenni, én viszont 8 órát olvastam neten, és nem nagyon tudnék várni fél óránál tovább...
2017. febr. 11. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Már bőven beveheted, nem lesz bajod tőle.
2017. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nittababy ***** válasza:
17%
Persze vedd be nyugodtan!!
2017. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Nyugodtan beveheted!
2017. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%

- Ha az orvos másképpen nem rendeli, a készítmény ajánlott adagja felnőttek számára:

- kezdő adagként 1 bevont tablettát kell kevés vízzel bevenni. Szükség esetén további 1 bevont tabletta 4 óránként bevehető.

- A maximális napi adag 3 bevont tabletta, ami 1200 mg ibuprofénnek felel meg; ennél többet bevenni nem szabad!


Nincs meg nyomorult betegtájékoztató? Abban benne van minden. Ha nincs meg, gugli a barátod:

[link]


5 mp-be került megtalálni...

2017. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!