Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek van zöld szemű babája/gy...

Kinek van zöld szemű babája/gyereke? Hogy alakult ki, és mikor lett végleges?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem zöldszemű a kislányom !


Mivel nekem zöld szemem van így valószinűleg ezért.

Egyébként kékes szemmel született, de hamar zöld lett neki. ( pár hónap)

2017. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom zöld szemű, apró barna foltokkal. A férjemnek szürkéskék szeme van, nekem barna. A nagyszülők között is többféle színű szem van, de pont ilyen zöld nincs.

Hogy hogyan alakult ki? Nagyon sötétkék szemmel született, ami folyamatosan világosodott. 1 évesen már egyértelműen zöld volt.

Most 4 éves múlt.

2017. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam zöld szemü pici barna és szürke foltokkal.

Az apukájá ak ugyanilyen a szeme,töle örökölte.

Az enyém barna.

Olyan 1 éves kora körül már ilyen volt neki.

2017. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Fiam 4 éves múlt,zöld szemű. 2 éves koráig sötétkék szeme volt.


Nekem barna,apukájának kék a szeme,viszont az én apukámnak zöld. Gondolom onnan örökölte.

2017. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A középső fiam és lányom is zöld szemű. Sötétszürke színnel születtek, egyre vilagosodott. A fiame olyan érdekes libazold :) szürke árnyalatú sötétebb zöld.

A lanyome egy az egyben az enyém. Világoszöld a pupilla körül sárga karikával. 1eves koruk óta ilyen

2018. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem és a férjemnek is zöld a szemünk, a kisfiúnk ak is zöld lett.

Kb. 7-8 hós korában váltott kékről zöldesre.

2018. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gyerkőcömnek zöld a szeme. Az enyèm zöld, gondolom, innen. 4 èves koràig kèk volt, aztàn bezöldült.

A közèpsőm mèg kèk szemű,de szerintem övé is be fog zöldülni, mèg csak 3 éves.

A legkisebb kèkkel született, most màr barna neki. (Páromé barna.)

2018. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem zöld szemem van, senki másnak a szűk családban. A kislányom kék szemmel született, ami látványosan egyre inkább "szürke" lett. Egy éves korában még bőven kékes szürke volt, a védőnő mondta hogy nem lesz ez zöld sose. Most 3,5 éves, a szeme egyértelműen zöld, de nem olyan mint az enyém,ami világos, hanem inkább olyan mély, szürkés beütéssel. Szerintem 2 éves bőven elmúlt, amikor már zöldnek mondták és még mindig változik valamennyire :)
2018. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem zöld szemű. Kék szemmel születtek, a nagyobb lányomnál pár hetes korában már látszott, hogy zöld lesz a szeme. Az ikreknél a lánynak korán bezöldült, de a fiúnál kb. fél éves koráig azt hittük, kék marad. Neki csak utána lett zöld.
2018. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is zöldes ( génhibás, a szembogárnál barna vonal van, kívül zöld) szemem van, az esély h a gyereknek ilyen szeme legyen elég csekély volt, mivel a férjem nagyon sötétbarna szemű, majdnemhogy fekete, egész családjában ez jellemző, ő meg volt győződve róla h az ő szemét örökli. Nem jött be mert 1 az 1 ben mintha az én szemem lenne csak piciben :). Fél éves korában már tutira látszott, előtte is sejtettük mert világos volt. Azóta változatlan, most 2 éves.
2018. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!