Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakivel történt már olyan,...

Valakivel történt már olyan, hogy hamarabb érkezett a baba, ezért még nem volt meg a babakocsi?

Figyelt kérdés

34+6 hetes vagyok, mostanra sikerült kinézni a babakocsit, viszont a szállitási idő 2-4 hét.

Attól félek, hogy hamarabb lesz baba, mint babakocsi.

Ilyen esetben hogyan tudnánk majd elhozni a kórházból?


2017. febr. 13. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk majdnem ez lett.. Aztán sikerült kiválasztanom a babakocsit, és a baba is bent maradt, sőt túl is hordtam.


A legtöbben hordozóban viszik haza a babát, vagy olyat rendeltél, ami multis? Hát akkor csak a remény marad, hogy bent marad a babóca. :)

2017. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Tudod mi van? Nálunk egyedül a babakocsi és a hordozó volt meg, még csak az sem hogy hol fogunk lakni 😂


Ha addig nem jön meg kérjetek kölcsön valakitől egy autós hordozót

2017. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy hetes volt a harmadik babam, amikor megkaptam a baratnom babakocsijat. Eredetileg ugy volt, hogy veszunk egy ujat, de megsem. Annyira keveset hasznalta a baratnom, hogy megfelelt.
2017. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rendeld meg, maximum arra az 1 útra kölcsönkértek egyet
2017. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyat néztünk, amihez van a hordozó :)

De valószínűleg meg is rendeljük akkor, max ha babóca hamarabb kibújik, mint ahogy megjönne kölcsönkérünk egyet a hazaútra :)

És köszönöm a válaszokat !!! :)

2017. febr. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!