Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról...

Mi a véleményetek arról hogyha egy anyuka dohányzik?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem a gyerekkel egy légtérben teszi, akkor semmi. És a dohányos apukákról is ugyanezt gondolom.
2017. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Betu ***** válasza:
73%
Mindenki azt csinál amit akar. Szóval mindenkinek egyéni joga eldönteni, hogy dohányzik e vagy sem. Igen anyuka vagyok és néha elszívok egy- két szál cigit ha úgy van kedvem. Ezért se jobb se rosszabb nem vagyok mint az aki nem cigizik.
2017. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Felőlem azt csinál amit akar.

Addig még nincs egyszobában az én gyerekemmel és úgy gyujt rá...

Még csak véleményrm sincs.

2017. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Mindenféleképp undorító nekem a cigi.

De ha nem a gyerek képébe teszi (mint exem,ha pár havonta ott a lánya),na meg az enyémbe,akkor nem érdekel,ki mire költi a pénzét és mennyire büdös.

2017. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
lenezem a dohanyosokat, akar anyukak, akar nem. Ha terhes no dohanyzik, azt meg is vetem.
2017. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Elitelem, ha:

-terhesen

-szoptatas alatt

-gyerekkel egy legterben

-utolso fillert rakoltve is dohanyzik!

2017. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Én a függőket ítélem el, mindegy mitől(kávé, étel, csoki, drog, pia, sport)ha havonta vagy ritkábban elszív egy két szálat nem zavar, amíg nem rendszeresen teszi, vagy nem megy a többi dolgának rovására a cigaretta utáni vágy.
2017. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, miért teszik, mert szerintem nem elég, hogy a gyerek orra alá nem füstöl. (Ez csak a minimum!)

De mivel simán lehet rákot kapni tőle, nem értem, miért nem gondolnak arra, hogy a gyereküknek hosszú távon, egészséges anyára/apára van szükségük.

2017. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz, mint minden dohányosról: felelőtlen, önromboló, akaratgyenge.
2017. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Mióta eszemet tudom utáltam a dohányzókat. Emlékszem, hogy utáltam, mikor anyám, apám is szívta, egyikhez se volt kedvem odabújni és kértem őket ne tegyék. Mai napig fulladozom ha mellettem dohányoznak, kint az utcán is :-( Sajnálom ezeket a gyerekeket és van olyan, aki bűzlik az oviban, árad a ruháiból. Gusztustalan. Hàt ezt gondolom. :-(
2017. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!